Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kasztal érdemes PVP-zni...

Milyen kasztal érdemes PVP-zni tauri WOW-on a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Demo warlock, valamilyen DK, retri pala, SH pap.

Írhattok más kasztokat, de jelenleg ezek állnak rendelkezésre, és ezek tettszenek. Rugót ne írjatok! Nagyon nem tetszik a mentalitása.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 2. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyikkel tudsz játszani. Bár egy tört szerveren a franc tudja hogy hogy vannak elgányolva a kasztok melyik hogy van nerfelve buffolva.
2016. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asszem az Unholy dk lett nerfelve. Meg a csapból is rugó folyik.
2016. okt. 2. 20:12
 3/5 anonim válasza:

Demo warlock elég gyengus mostanában, retri pala megszokottan op, sh pap elmegy, dk közül : blood= lofa**t nem ér pvpben, 0 dps, és ha a cdi elfogytak vagy stunolják/disarmolják bármi egy pillanat alatt összecsukja, frost= legjobb dps a 3 közül, de a legpapírabb uh=bem olyan jó dps mint a frost de strapabíróbb


Amit még ajánlani tudok, az armswarri. Tudom , elsőre az eggyik legbonyolultabb kaszt a játékban de pár hét és megszokod és akkor tarolsz

2016. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csiß ***** válasza:
Arms warri bonyolult? :D Ne idegelj :)
2016. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a teszkós sh papommal csapatom mostanság az tetszik benne hogy lehet vele szivatni gearesebb népet is. (már ha bekapják a feart vagy a disarmot) így volt hogy egy hasonló kaliberü talán kicsit gearesebb blood dkt összecsuktam vele. szeretem csak hatalmas cumi amikor ekap egy rugó és lecsap mint a sz@rt párt ütésből. dk-val az nem tetszik hogy egy gagyi gear hunter úgy csinál belőlem hülyét ahogy akar. Hát talán a warit megpróbálom, de max 1 hónap mulva kezdek mégegy altot.
2016. okt. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!