Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nyomozós, filmszerű...

Ókútyafáját kérdése:

Milyen nyomozós, filmszerű játékok vannak számítógépre?

Figyelt kérdés

Olyan játékok érdekelnek elsősorban, amiben a sztori érdekes és fordulatos. Valamint a szereplők magánéletébe is belecsöppenünk.


A lényeg az, hogy több szálon fusson, döntésekkel tudjam befolyásolni a játék sztoriját.


Van PS-re egy játék, a Heavy Rain. A youtube-on láttam gameplayt. Végignéztem a végigjátszást és olyan mintha egy filmet néztem volna, elképesztő jó az a játék, sajnos csak PS-re van. 17 végkimenetele lehet a sztorinak állítólag! Na ahhoz hasonló játékok érdekelnek.


Köszi a válaszokat előre is!



2016. okt. 6. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Tedd még fel óránként ezt a kérdést! Annyira jó lenne...


Amúgy PC-re nincs olyan, ami mindezt tudná. Vannak nyomozós játékok (L.A. Noire, Murdered: Soul Suspect, Sherlock Holmes-sorozat), de azoknak nincs többféle befejezése.


A Heavy Rain lehet, hogy látványos, de mint játék, egy nagy nulla. Nézed a filmet, aztán ötpercenként megnyomsz egy gombot. Ennyi a "játék".

2016. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most teszem fel először... De mind1. Adjál már linket, amit én tettem fel teeeee... Amúgy a L.A. Noire pont nem olyan, mert azzal játszok éppen. sok kis sztori van. valamint a magánéletbe nem nagyon cseppen bele.


Ne csak a kérdést olvasd el, hanem ami alatta van. Akkor nem hinnéd azt, hogy óránként én rakom ki ugyanazt a kérdést.

2016. okt. 6. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom véletlenül van a te neveddel nyitva egy teljesen hasonló témát taglaló kérdés. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__8145439-m..

2016. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést töröltem, rögtön azután, ahogy megnyitottam. Ezekszerint az oldalról nem törli csak a listáról? Nem sok értelme van. Akkor bocsi, én azt hittem eltűnik.
2016. okt. 6. 12:10
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem töröld ezt is, hadd röhögjünk még egyet..
2016. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Letöröltem... De nem működik. Én nem röhögtem. Vagy ilyenkor csak ti röhögtök? Ez egy természetfeletti jelenség.
2016. okt. 6. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig röhögünk, ha valaki kioktatja a másikat, aztán rájön, hogy magát égette le.
2016. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy leégettem magam, ki se merek menni az utcára. Hogy csinálhattam ilyet JESUS.
2016. okt. 6. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

73%-os, te szegény, kétszer is el kellett olvasnod egy hasonló kérdést brühüm brühüm :(


kérdező ajánlom a Tell Tale játékokat, főleg a Wolf Among Us-t, eléggé illik a kérdésben leírtakhoz.

2016. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Attól, hogy a figyeltjeid közül kitörlöd a kérdéseket, az oldalon ugyan úgy meg fog maradni. Csak úgy tudsz kérdést töröltetni, ha írsz az adminoknak, vagy sokan jelentik valami miatt)
2016. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!