Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik mappába kell bemásolni...

Melyik mappába kell bemásolni ezeket a skineket az Rfactor nevű játékba? Link és kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link] page/2/


Tehát ezeket melyiket hova kell??? Nagyon szépen meg köszönném és nagyon hálás lennék érte!!!



#RFactor #skin #Lada #rfactor lada
2016. okt. 19. 09:35
 1/3 anonim válasza:

rFactor\GameData\rallyFactor (vagy vmi ehhez hasonló\Kiválasztott széria\Lada\210?\Teams


Igazából nem tudom melyik modot szedted le. Ha ebben is tudsz segíteni, ezt is megköszönöm. ;)

2016. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló! Minden módot le szedtem innen tehát HRC lada Vfts lada 21074 stb. Noss akkor melyik skint hóva kell? Az összes lada bmw skint le szedtem és Jana evo6 skint. Mit hova tegyek?
2016. okt. 22. 08:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelj! Akkor kérlek szépen légyszíves írj le nekem mindent szépen lassan lépésről lépésre! Hogy tudom be tenni az 1 módot ami csak le van szedve és még be van csomagolva? Aztán hogy tudom bele tenni az 5 Patchet amik szintén le vannak szedve de be vannak csomagolva? Aztán hogy tudom bele tenni a skineket amik úgyszintén le vannak szedve de be vannak csomagolva? Írj le mindent szépen lassan lépésről lépésre hogy mit hova csomagoljak ki másoljak helyezzek át tegyek be...
2016. okt. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!