Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger:chatszoba?

Walkingdeadanna kérdése:

Mystic Messenger:chatszoba?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem a játékot, és teljesen rabja lettem. Viszont nem tudom megnyitni a chat párbeszédeket. Pontosan tudom hog mikor kérdeznek a többiek, de mindig szürke a gomd, nem tudok rákattintani.

2016. okt. 24. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is imádom a játékot! :DD

Figyelj, nagyon egyszerű: nem voltál fönt amikor sorba nyíltak a chatszobák és elmaradtál az időben.

[link]

Így szürke igaz? Gyors google-ban kerestem egy képet de azt hiszem ezzel el lehet magyarázni. Időrendben végig kell nézned ahhoz az összes chatszobát, hogy a jelenbe érkezz. Nem muszáj homokórát költened, ennek annyi a hátránya hogy te nem szólhatsz közbe, csupán visszaolvashatod mit írtak a többiek. Ehhez a téglalapot kell megérintened ahol a cím és az avatarok vannak. Fontos hogy csak sorba mehetsz. Ha végignéztél egyet az utána következő is narancssárga lesz és így tovább amíg el nem éred a jelent.

Azért szürke, mert "utol kell érned magad".

Remélem segítettem az "értelmes" magyarázatommal xD Ha még sem megy egy schreenshot sokat segítene megérteni a dolgokat!

2016. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de még mindig nem tudok rákattintani :/ össze vissza nyomkodom, a kis rombuszokat, de nem nyílik meg. Amúgy a kép jó amit küldtél, nekem is pont ilyen :D
2016. okt. 25. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/ ha valamennyire tudsz angolul, megéri hibaüzenetet küldeni mert akkor meg fogják nézni mi a baj. Azért 1-2 hetet lehet várni kell, de ha nincs jobb ötlet akkor a Cheritz az utolsó reményed.
2016. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!