Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LoL-ban most még rendesen...

A LoL-ban most még rendesen megy a ranked ugye?

Figyelt kérdés
Tehát ma most megyek rankedozni akkor még nyerhetek/veszíthetek LP-t és feljebb léphetek meg le is eshetek ugye? Még nincsenek besoroló meccsek, jól tudom? :D

2016. nov. 10. 17:56
 1/9 pappgr ***** válasza:
Most Pre-season van. Ez azt jelenit, hogy még nincsenek s7-es besorolók, de feljebb sem fogsz jutni. Eddig így volt most ha jól játszasz akkor s7-ben "talán" magasabban kezdesz.
2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
B III vagyok 0 LP-vel, 1 lose és B IV, ha vesztek egyet akkor nem esek le?
2016. nov. 10. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Most írták le... :'D
2016. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem, hogy nem eshetek le :D Inkább biztosra megyek :) Mondjuk mindegy mert úgysem lehet még egyéni/páros rankedeket menni.
2016. nov. 11. 16:03
 5/9 savanyújóska ***** válasza:
Elvileg ugyanúgy működik, mint eddig (tehát lépkedhetsz lefelé, és felfelé is), viszont amikor elindul az S7, akkor nullázódik, és ugyanúgy le kell játszanod a 10 placement meccset. Ami értelme van most a mászásnak, hogy ha feljebb jutsz, akkor értelemsezrűen S7-ben is valószínűleg feljebb indít. B3-al mindenképp érdemes megpróbálni, vesztenivalód nincs. (S7 elején Plat1-be dobhat maximum, ez azt jelenti, hogy a jelenlegi challanger 1 is 10 meccs után Plat1-ből kapaszkodik vissza újra, tehát jó eséllyel amúgy is B4-B5 környékéről kezdenél)
2016. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy mit lenne érdemes megpróbálnom? És hol kezdenék B IV B V-ből? :D Bocs de nem egészen értem.
2016. nov. 12. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Tök mind1 meddig jutsz mikor elkezdődik a szezon ugyis bronzba kezdesz. Mint kb elég sokan. Én is letoltam most a 10 besorolót. Szezon végén gold5 voltam most bedobott bronz4-be. De 6 meccs alatt kijutottam bronz2-be.

És mivel a top1 challenger is max plat1 lesz szezon elején így aki platos volt szezon végén azokat kb bronz1-be dobja be egy 5w 5l besorolóval.

2016. nov. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és azt írták hogy érdemes lenne megpróbálni RANKEDEZNI preseason-ben. Nincs veszteni valód mivel kb ha silver5-ig jutsz akkor is bronzba kezdesz majd az meg majd tőled függ mennyire lesz nehéz akkor kijutni. Neked veszteni valód nincs.

előző voltam.

2016. nov. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs, így tényleg nincs. De akkor sem akarok B IV-ben végezni :D
2016. nov. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!