Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A HALO c. játékban, mikor...

Bellu56 kérdése:

A HALO c. játékban, mikor Cortana megőrül és SPARTAN-117 megkeresi, utána mi történik, hogy győzi meg, vagy le Cortanát?

Figyelt kérdés
Nem játszom a játékkal, mint sci-fit olvastam, de ez a rész már nincs meg, se filmen, se könyvben, de nagyon kiváncsi lennék rá.

#Cortana #SPARTAN-117
2016. nov. 25. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mire gondolsz? Mert a Halo 3-ban mikor újra találkozik MC Cortanával, akkor ő elég labilis, vannak problémái. Aztán a Halo 5-ben nagyon elgurul a gyógyszere.

Melyik eset a kérdéses?

2016. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cyberbékülőszexelnek ;)
2016. nov. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 5. részre gondoltam, mikor felébreszti a guardiansokat, nagyon be van csavarodva, ha jól értettem, át akarja venni a hatalmat, vagy kiirtani minden értelmes életet embereket, szövetség tagjait egyaránt. Hogy sikerül végül erről "lebeszélni". Az lejött, hogy a MI-k 7 év után megzavarodnak, ő meg már túl van a 8. évén.
2016. nov. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!