Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstoneban mire tudom jól...

Hearthstoneban mire tudom jól hsználni (valami kombókra gondoltam) egy 1 mana 1atk/1hp-s kártyát, ami azt tudja hogy ha meghal, akkor azt a kártyát beteszi az ellenfél deckjébe?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 7. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmire. Rontja az ellenfélesélyét,hogy értelmeset húzzon. De te is ugyan úgy felhúztad ezt a csodát szóval semmi értelme.
2016. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam először hogy ez nem ér semmit,becraftolom,de aztán hallottam hogy jó taktikával nagyon jó kártya...
2016. dec. 7. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha funból tolod még talán jó lehet, de, ha nem funból akarod tolni nem éri meg. Megnézel egy ,,profi" decket és amik benne vannak lapok azokkal tudsz valamit kezdeni, többi vagy nem elég jó vagy túl nagy a véletlen faktora (ilyenek például az Arcane Missiles).
2016. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Ha a példát nem írod akkor még komolyan is lehetn venni. Az arcane missiles, minden tempo mageben jelenvolt. Most csak azért,nincs mert épp nem nagyon létezik tempo mage.


A weasel egy ócska kártya a kezedben. Akkor lehet jó hatása ha az ellenfeled már csak a top deckből él és ezt húzza fel. De ahoz, hogy ez megtörténjen neked már ki kellett játszanod amivel alapból lap és tempo hátrányba kerültél.

2016. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem deckre mondtam példát vele, hanem kártyára, meg azért ezt hoztam fel, mert ez egy alap kártya, akit azért jobban ismer bárki. A véletlen faktorra példálóztam vele, hogy ott is random kire lövi ki a támadásokat a rendszer.
2016. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat,arra legalább jó hogy kapok érte 100 dustot :)
2016. dec. 8. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nagyon nem mindegy, hogy befolyásolható vagy sem. A missilest akkor játszod ki amikor akarod/kell. Viszont a weaselt nem akkor húzza fel amikor akarod.
2016. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Továbbra se érted, hogy én egy teljesen különálló példaként hoztam fel a Missilest! :D Nem a Weaselre hoztam fel példának! :D Mit nem lehet ezen megérteni? :D
2016. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!