Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sacred Gold Windows 10-en?

Pappgr kérdése:

Sacred Gold Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni, hogy, win 10-en mit kell csnálnom, hogy fusson a Sacred Gold? A gond az, hogy a dobozos verzió van meg (megjelenéskor megvettem) és nem a Steam-es verzió.

2016. dec. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Néhány lehetőség:



A.

Futtasd a játékot a Testapp.exe-vel!



B.

1. Indítsd el a config.exe-t a játék mappájában!

2. Ikszeld be ezeket:

32 bit color

Filter active (anti-aliasing)

Video Compatibility Mode



C.

Jobb kattintás a Sacred.exe-n, Tulajdonságok, ikszeled be, hogy adminként futtatod, és próbáld végig a kompatibilitási módokat.



Ha ezek nem segítenek, írd le, hogy milyen hibaüzenetet kapsz vagy, hogy mi történik, amikor elindítod!

2016. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok, hátha megoldjuk és így később még valaki rátalálhat.


Nem tudok hozzá emulátort és nem tudom mi okozza a problémát, még az is lehet, hogy maga a DVD sérült.

Ezt leellenőrizheted valamilyen progival, pl. CDCheck.

[link]


A DVD-n levő setup.exe-t próbáld adminként futtatni ill. a kompatibilitási módokkal.


Megpróbálhatod azt is, hogy felrakod egy másik gépre, amin mondjuk Windows XP az op. rendszer és egy pendrive-ra rámásolod a telepített játékot, majd a pendrive-ról átteszed a saját gépedre.

2016. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült feltelepíteni, kipróbáltam a b és c opciókat, egy fajta hibaüzenetet kaptam csak: "Eror loading x64 Driver. Did you forget to reboot?"

Öszintén megmondom, fingom sincs, hogy mi az a testapp, és hogy hogyan kell használni.

2016. dec. 19. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy felteszed a 2.28-as patch-et!


[link]

2016. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a patch telepítés után működik.
2016. dec. 21. 18:00
 6/6 anonim válasza:
Hogyal kel magyarositást meg csinálni a játékban? Mert én nem értek hozzá help
2018. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!