Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arkham Origins vagy City?

Arkham Origins vagy City?

Figyelt kérdés
És miért? :)

2016. dec. 10. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először Arkham Asylum.


Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight - ez a 3 epizód, ebben a sorrendben egy folytatásos trilógiát alkot.


Az Arkham Origins egy eredettörtént, előzménysztori, akkor játszod végig, amikor akarod (véleményem szerint megjelenési sorrendben, a City után érdemes, de az Arkham Knight után is simán elfér.)

2016. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy a két játék közül kinek melyik tetszik jobban és miért! :)
2016. dec. 10. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a City. Egyrészt a hangulat miatt- bár ezt embere válogatja, de nekem sokkal jobban bejött a falakkal körülzárt, romos, félig víz alatt álló börtönváros, mint a steril Gotham. Joker pedig ebben a játékban a legzseniálisabb, sem Jack Nicholson, sem Heath Ledger nem jön a közelébe sem.

Az Origins egyszerűen nem annyira tökéletesre csiszolt, mint a City- látszik rajta, hogy nem az eredeti brigád csinálta. Pl. a City-ben minden épületre, tereptárgyra fel lehet kapaszkodni, az Originsben csak azokra, amiket a készítők is úgy akartak. A logikai/ügyességi feladványok többsége nagyon gyenge és ötlettelen. A Cityben napokig is elkínlódtam egy Riddler trófeával, az Originsben meg vannak olyanok, hogy csak rá kell állni a kapcsolóra, és felvenni a trófeát.

2016. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Fura, èn pont a City-t èreztem a leggyengèbbnek. Azt se tudom már hogy mi törtènt benne, Joker se volt nagy cucc. Az Originssel az a baj hogy sokkal monotonabb mint a City, viszont több a boss is, meg nekem a sztori is jobban tetszett. Az Origi st jobban èlveztem, nekem a City egy kicsit túlèrtèkelt, az Asylumot is jobban szerettem. (Arkham Knightot mèg nem toltam)
2016. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Arkham City


Ez hasonlít a legjobban a képregényekre (és a TAS-ra). A hangulat a legsötétebb (még a Knightnál is sötétebb). Joker itt a legjobb (Hamill egy isten). A történet a TAS legjobb epizódjait idézi. A város is pontosan olyan, mint a 80-as évekbeli Frank Miller történetekben.

2017. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!