Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Google Playen undoritóan...

Google Playen undoritóan unalmas játékokat találok és ráadásul teli szeméttel. Hogy kaptak ezek ilyen jó értékelést? Tudnátok nekem mondani valami ingyenes épitkezős vagy vezetős játékokat?

Figyelt kérdés

Monecraft-ot, Real Racing 3-at, Empire Four Kingdom játékokat mellőzném.

Tabletem: Alcatel Onetouch p310x



2016. dec. 19. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes szórakoztató játékot keresel. Ott a pont.
2016. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Google Play értékeléseket nem érdemes nézni, ott az emberek 90% casual aki, 2 perc játék után benyomja az 5*-os értékelést. Legalábbis az ingyenes játékok esetében. Az F2P címek között nem is tudok semmit ajánlani, rengeteg a trash. Esetleg a Hill Climb első része amit tényleg ajánlani merek az autós címek közül. Az legalább nem P2W.
2016. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Hill Climb Racing megvan a telefonomon, de azon kivül esetleg mást? 2013 óta vagyok android tag, de ennyi idő alatt mennyi szemét app van ezen a vackon. Esküszöm a film nézése sokkal jobb, mint a playen 3 órán át keresztül keresni egy alkalmas jó játékot. Olyan játékok vannak az első helyen, amitől már fáj a szivem. Hová tüntek el ezek a jó játékok? Régebben nagyon sok jó játékkal játszottam, csak mindig kaptam újabbnál újabb telefont és ez a vacak is frissül azóta egyre szarabb lett játékok terén a play áruház, azon kivűl más sosem érdekelt. Nem is beszélek a szarul megirt appokról.....
2016. dec. 19. 14:33
 4/5 anonim válasza:

Stratégiai/építős: call of duty heroes ez nekem nagyon bejött, boom beach, clash of clans,

Vezetős: asphalt 8,

A real racing nem tudom miért nem jó de a te dolgod.

2017. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem építkezős vagy vezetős, de ajánlom a Logic Pic és a Logic Pic+ játékokat.
2017. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!