Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS Underground 2-ben driftelé...

NFS Underground 2-ben drifteléshez valami tanácsot, tippet adni?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon könnyű volt, de most már (asszem 4. szint) 260 000 pontot kéne elérnem a hegyi pályán, de 230 000-nél egyszerűen nem tudok többet, hiába minden (ez az érték is úgy jött ki, hogy beleszámoltam az elvesztett pontokat is)

2016. dec. 23. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
*tudtok (nekem valamiért nem engedte ezt a gyk, pedig hány ilyen kérdés van...)
2016. dec. 23. 19:54
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
Néha kevesebb gáz is elég. Nem kell folyamatosan padlón autózni.
2016. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hiába... nagyon nehéz. Közben váltottam TT-ről Acurára, a pontszám csökkent, de így is elérhetetlen.

Jó hülyén csinálták meg. Pl.: a Street X-ek olyan könnyűek, még balkézzel is menne, meg a többi verseny is könnyű, de a driftet jól elcseszték, el is ment a kedvem az egésztől.

2016. dec. 24. 18:52
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
Próbáld meg egy normális drifter autóval ami nem elsőkerék meghajtású mibt a TT vagy az Acura. Jó lenne egy Mazda MX5 vagy Toyota Corolla esetleg egy összkerekes Subaru Impreza.
2016. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először a Miataval próbáltam, mert driftre mindig azt használtam eddig, és mindig be is vált, de nem jött össze, akkor váltottam a TT-re. Ezeken kívül még egy Lancerem van, de az szörnyű driftben, ahogy tapasztaltam.

De akkor visszatérek a Miatahoz, hátha most sikerülni fog.

2016. dec. 27. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, vettem egy Impreza WRX STi-t, aztán csak úgy mindenféle tuning nélkül kipróbáltam. Sikerült elsőre! :)

Szóval köszi a segítséget!

2016. dec. 28. 23:10
 7/8 bamboochatheone ***** válasza:
Nagyon szívesen. Az egy nagyon jó kocsi. :-)
2016. dec. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nos, cimbora,hátsókerék-hajtású verdával , kéziváltóval juss fel legalább hármasba, majd kanyar közben válts egyet le. Akkor megpördül a kerék csúszik az autó. Ellenkormányzás is kell, és haközel vagy a falhoz, akkor tövig nyomd a féket.
2017. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!