Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy telepítsem fel a többi...

Hogy telepítsem fel a többi kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Sims 2 kiegészítőket telepítenék Deamon tools-al. Már 4 meghajtót felvettem...és még kéne ahoz, hogy a többi játék fusson, mert ha a meglevőket leválasztom akkor nem indul el a játék...van valami ötletetek?
2010. máj. 3. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval felteszed a Sims 2 alap játékot majd egymás után felteszed a kiegészítőket megjelenésük szerinti sorrendben. Ugyebár első kieg az Egyetem majd az éjszakák stb. És amikor az utolsó kieget is feltetted az ahhoz való crackel felülíród ama kieg exe-jét és azt az exet indítod, a többi kiegészítő tartalma is benne lesz a játékban.
2010. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm értem:D de nemtom már telepíteni a többit mert már az egyetem meg az éjszakák keigészítő elfoglalta aaz egész deamon tolls-t szal nemtom a többit telepíteni:D
2010. máj. 3. 17:21
 3/4 A kérdező kommentje:
aminél megn em ilyen deamon tolls-ba csatolható fájl van, azokat nem is tom telepíteni...:S nem emgy ez nekem:(
2010. máj. 3. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

*****


na, ez az összes kieggel egyben az alap game. Van hozzá egy instalálst segítő readme is ami elmondja hogy installáld fel, milyen sorrendben hogy működőkön.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!