Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok lehetnek?

Melyik játékok lehetnek?

Figyelt kérdés

Kislány voltam még nagyon amikor a mamám először vett számítógépet. Egy mosómedvés (ha jól emlékszem) játékot játszottunk a nővéreimmel rajta sokszor. Ilyen farönkökön kellett átugrálni folyók felett és utakon átszaladni. Melyik játék ez?


Illetve, a bátyámnak is volt egy játéka rajta. Abból kevesebbre emlékszem. Annyit tudok, hogy volt benne egy hiányos öltözékű, elég nagy mellekkel megáldott nő aki valamilyen utasításokat osztott. Egy bárban játszódott (vagyis azt hiszem, ott is). Elég színes grafikája volt.


A gép tönkrement és a mama elkobozta az utóbbi játék CD-jét a bátyámtól, mert sokat néztem ahogy játsza és lánynak ,,ilyen játék nem való".

2004/5/6-os évek környéke, mivel olyan 5 év körüli lehettem.

Minden segítő szándékú választ köszönök!



2016. dec. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi véletlenül nem a Knights of Xentar?

[link]

[link]

2016. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :(
2016. dec. 29. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első 2D-s vagy 3D-s volt?

A másodikban mit kellett csinálni?

2017. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első szerintem 2D-s volt. Másodikból a nőre és a bárra emlékszem. Sajnos többre nem.
2017. jan. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!