Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Far Cry 4...

Szerintetek a Far Cry 4 GameWorks összes beállításaihoz milyen videókártya kell, hogy meglegyen a 60 FPS (tovább)?

Figyelt kérdés

Ha mindent Ultra-n hagyok, akkor megvan a 60, de ha a GameWorks-öket is bekapcsolom, csak 30 van, ez hogy lehet egy 2014-es játéknál. 980-am van és egy FX9590-esem.


Tudtok valamilyen megoldást?

3 opciót találtam a teljesítmény javítására angol odlalakon


1. Upark CPU cores, pipa

2. DisableLoadingMip0 értéke 1-re átírva

3. GPUMaxBufferedFrames értéke átírva 5-re


2017. jan. 12. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lekorlátozod 30-ra? Mert azt hiszem, hogy 970-el is simán 80fps-t kéne hoznia. Elég rég játszottam vele, az nvidia beállitásra gondolsz ami az ultra után van?
2017. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az NVIDIA GameWorks-ök ha be vannak kaocslva az leveszi az FPS-t 30-ra, ha csak Ultra-n vannak akkor stabil a 60.
2017. jan. 13. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
De mikor megy le 30-ra. 980 pedig elég rá, lehet a processzor lesz kevés. Hány gb ramod van? 8-nak már elégnek kell lennie.
2017. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként közben eszembe jutottak a dolgok. A hairworks elég igényes. Aztán még van asszem a soft shadows mg valamiylen köd. Kapcsold ki a bundát. Hátha.
2017. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze megvan, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem volt megadva, hogy milyen ajánlott videókártya kell hozzá, mert nekem ez fura.
2017. jan. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!