Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends /Lol/ nevű...

League of Legends /Lol/ nevű játékban szerintetek mennyi idős a legfiatalabb Magyar játékos, és mennyi a legidősebb?

Figyelt kérdés

Ismerek 9évest fiút,és egy 52évest férfit is.

De szerintem nem korfüggő a jàték.



2017. jan. 18. 10:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
52 éves *
2017. jan. 18. 10:26
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi számít játékosnak?


Aki 1 órát játszott? Aki 10-et? Akinek megvan a 30-as szint önerőből?


Először ezt kell tisztázni.

2017. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aktív játékosra értettem.Azt hittem ez értelemszerű.De látom nem mindenkinek
2017. jan. 18. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem korfuggo, de a jatekosok legalabb 2/3 resze nem tobb 12 evesnel, legalabbis agyilag.
2017. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy írtam volna ki a kérdést,hogy a valaha lol-al játszó emberek legfiatalabb és legidősebb életkorú jàtékosára lennék kívàncsi,akkor a kérdés máshogy nézne ki.De én nem ezt kérdeztem.
2017. jan. 18. 11:35
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es,köszönöm a vàlaszod
2017. jan. 18. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:

30 èvesen is. Ha első alkalmakkor játszom. Nem ismerem a játékot, lehet h 12 évesnek nézel xd de az ha nem ismerem , nem tehetek róla xd egyszer kétszer játszottam vele , fal voltam vagy mi a neve , ami felfogja az ütéseket, nem tudom .

Nyilván tök béna lehettem xd

World of Tanks al több mint 3 éve játszom , ott már elég sok mindent tudok. Taktika,tankok , stb. De még mindég van ott is hová fejlődnöm.


Tudom nem ez a kérdés. Bocs az Off ért.

2017. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Akkor elmagyarázom, miért írtam, amit írtam., bár azt hittem, ez "értelemszerű" (khmm)


2600+ órám van a lol-ban. Ehhez képest az, aki mondjuk 2 éve játszik, heti 1-2 meccset, aktívnak tekinthető? Nem igazán.

És mégis! Ha Te annak veszed ezen kérdés kapcsán, akkor belefér. Ha nem, akkor nem.


Ezért kérdeztem, hogy mit is értünk aktív játékos alatt, mert nem árt tisztázni, hogy ha ideültetem édesanyámat, hogy heti 2-3 órát bohóckodjon a játékban, csinálja ezt pár hónapig akkor az aktívnak számít-e, vagy mellőzhető.

Határozd meg, mi számít kocajátékosnak, és mi az, ami aktív, esetünkben releváns játékosnak.


Ha olyat kérdeztem volna, amire így válaszolhattál volna, akkor jogos lett volna a hozzáállásod és válaszod a kérdésemhez. De nem így történt.

2017. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem releváns a válaszom , ez igaz .

Mikor suliba jártam , minden nap játszottam , egy játékkal pl .

Most hogy melozok , van hogy csak 2-3 naponta. Van mikor jobban rá erek, hétvégén végig nyomom egy nap 10 órát is ( kocka tudom )

De van hogy egész héten nincs rá idő.

Sztem. Attól még aktívnak mondható vagyok , attól függetlenül, hogy az életemet nem a játék tölti ki hanem a munka .

De ez mindenkinek más. Hogy mennyi ideje van .

Nem vitatkozni akarok veled. Csak beszélgetünk, úgy érzem :)

Én nem lolozok , 4-5 meccset ha lenyomtam életemben , pár éve annak már:)

2017. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor leegyszerűsítem.Az ismeretségi körötökben,baráti listàtokon,vagy akirő tudomàsotok van stb. van e kirívóan fiatal vagy idős Magyar jàtékos.Aki korábban akár csak elkezdte,belekóstolt ebbe a jàtékba,mint pl.a 2600óràs előző hozzàszóló anyukàja,az is érdekel,az is jàtszott ezzel,jàtékos minőségben.De 2600 csillió -billió órás,a Te vàlaszod már nem érdekel.Érdekes mód,màs érti a kérdést.Te is érted,de már 2600jàtékóra alatt belédívódott a kötözködés :))
2017. jan. 18. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!