Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb tank illetve a...

Melyik a jobb tank illetve a hozzá vezető út?

Figyelt kérdés
Is7 vs Is4?

2017. jan. 22. 13:05
1 2
 1/15 Krukutyán Levente válasza:
IS-7
2017. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Mind2 elavolt, manapság modernebb tankokat használnak. A hozzá vezető út pedig egy múzeum vagy a katonasàg
2017. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mind2 jó csak az is-7-nek nagyobb a végsebessége ezért gyorsabban éri el a poziciókat az is-4 elött van a kv-3 meg a kv-4 ami kész szenvedés mert lassúak de van páncélja, minden csatában kétszer kigyújtottak és vagy lemaradsz vele a csatáról vagy sem a sebessége miatt. Ha az is-4 fele mész akkor készülj fel hogy nem lesz egy szétagalop de ha van erőd és kitartásod akkor meg lehet csinálni. A ST-I elég trol tud lenni a szintjén és ha az is-4-et is tudod hasznàlni akkor jó meccseket lehet vele menni. Én tudom mert elsőnek azt az ágat csináltam meg.
2017. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na akkor vegyük tankról tankra. Először a népszerűbb,IS-7 ágat.


KV-1S (V): Egy gyorsabb de vékonyabb KV-1,nem rossz de nem jött be nekem.


KV-85 (VI): Mozgékony de nem rendelkezik komoly páncélzattal, lövege nagyjából ugyanolyan mint a T-150 107mm-ese.


IS (VII) : Magasabb szintű KV-85, de saját tierjében sokkal jobb mint a KV-85 a sajátjában. Mozgékony,egész jó páncélzat, tipikus szovjet löveggel.


IS-3 (VIII): A legjobb tier 8-as, páncélzat hasonlóan a többihez saját szintjén elmegy de fölötte semmit nem ér. Lövege messze pontosabb mint az IS 122-ese, sebzése ugyanannyi,az átütése pedig megfelelő tier 8-ban. Legnépszerűbb tank a játékban, és okkal!


T-10: Rosszabb a páncélja mint az IS-3,de egy nagyon mozgékony nehéz tank. Löveg tier 10-es szóval semmi gond nincs vele. Hátránya hogy hosszú és széles,és nem elég jó a páncélja hogy meg tudja védeni a nagy testét. IS-3hoz hasonló tornya van.


IS-7: Jó tank, papíron lehet, de gyakorlatban NEM MOZGÉKONY HIÁBA NAGY A VÉGSEBESSÉGE mert hatalmas a talajellenállása. Kicsivel lassabb mint a T-10. Páncélja remek,felső lemez valamennyire belőhető,alsó lemez viszonylag nagy de a tornya pattint mindent.


És akkor jöjjön a kevésbé népszerű IS-4 ág:


T-150: Az egyik legjobb 6-os tank, páncélja olyan mint KV-1 páncélja tier 5-ben,kisebbek számára átüthetetlen,jó játékos kezében legyőzhetetlen tank. Lövege nagyjából megegyezik a KV-85ével. Klasszikus heavy (akárcsak mint az egész ág), lassú de jól páncélozott és árt az egészségnek ha kiállsz elé.


KV-3: Szerintem jobb mint az IS,löveg ugyanaz,kevésbé mozgékony ámde jóval vaskosabb és erősebb tank.


KV-4: A legnépszerűtlenebb tank a szovjet heavy ágakon,de nekem különösebb problémám nem volt vele. Tier 7-esek sehol sem fogják átütni és 8-asoknak is problémát okoz. Lövege nagyjából megegyezik a Tiger II-ével, pontatlanabb és lassabb viszont nagyobb az átütése és (tapasztalataim szerint) jobb az RNG-je. Hátránya hogy akkora mint egy Maus, olyan lassú mint egy E-100 és van egy hatalmas gyenge pont a tornyán.


ST-I: Számomra a legjobb heavy tank 9-es szinten az E-75 előtt egy kicsivel. Egy amerikai-szovjet hibrid. IS-4 testpáncél egy belőhetetlen toronnyal (kupola az egyetlen gyenge pontja de az szinte belőhetetlen),IS-4 löveggel (ami kicsit rosszabbul szerepel rajta mint a T-10en) és IS-4 sebességgel. Ez az egyetlen tank amire megvan a három kiválóság jelem (152 csata alatt megvolt az IS-4).


IS-4: ST-I egy jobban működő löveggel és kisebb toronnyal.

Nagyjából egy szinten vannak az IS-7tel,jobb a lövege de lassabb és rosszabb a páncélja.


Az IS-4 ág javára még előny hogy rettentően olcsó a fejlesztése KV-4ig. KV-3 mindössze 34k XP (szemben az IS 49k ha jól tudom) a KV-4 pedig 50-60 között mozog (IS-3 70ezer fölött van).


Kezdőknek mindenképpen ajánlom az IS-7 ágát mert a troll páncélzat miatt könnyebb használni őket. Tapasztaltabbak kezében viszont veszélyesebb lehet egy a másik ágról származó tank.

2017. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az is7 nek jobb a pàncèlzata mint az is4 nek? :o
2017. jan. 25. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
nem jobb. teljesen más.
2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hogy ertve mas?
2017. jan. 25. 22:09
 8/15 anonim ***** válasza:
wotinfon olvasd el az elemzést... az egyiknek beforgatva kiemelkedő a páncélja, a másiknak szemből és a sok apróság..
2017. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az is4 agat donteni kell az is7 agall meg szebol kell menni nem?
2017. jan. 26. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:
IS-7nek csúcsos frontpáncélja van ami azt jelenti hogy szemből a legeffektívebb. Az IS-4nek hagyományos döntött páncélja van,ami sidescrapelés közben döntve a legeffektívebb. Ezért az IS-4 használata több tapasztalatot igényel,mivel az IS-7nél nem kell foglalkozni a döntögetéssel.
2017. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!