Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek megvan PC-n a...

Valakinek megvan PC-n a WatchDogs című játék? Ha igen, tudnátok segíteni? Hol találhatnám meg ezt a hangeffektet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kisebbik öcsémnek meglett véve a WatchDogs nevű videojáték. Párszor láttam, ahogy játszik vele, onnét tudom, hogy camerák meghekkelésénél néha előfordul a játékban - azt sajna nem tudom, hogy mikor, én nem játszok ilyenekkel - egy bizonyos hangeffekt.

Azt a hangeffektet keresem a játékból, ami a magyar IC (InterCity) vonatok érkezésének/bejelzésének a hangjához hasonlít nagyon; a játékban akkor fordul elő, amikor egy kamera videorendszerébe lép be a játékos, de nem minden esetben, csak bizonyos esetekben.

Mint említettem, ehhez a szignálhoz hasonlít (konkrétan az InterCity vonatok szignáljához) : [link]

Ahhoz hasonlít, mintha az eredeti InterCity szignálnak csak az első és az utolsó hangjegyét hagyták meg volna. A hangjegyek talán G' -> C'' lehetnek? Azt mondjuk nem tudom biztosra.

Még talán ehhez hasonló leginkább (ami ennek a remix-válogatásnak a 11 perc 37-ik másodpercében csendül fel) : [link]


Amolyan kifejezetten bejelentkező szignál, olyan "welcome sound" stílusa van. Pont emiatt lenne rá most szükségem.


Youtube-on keresgéltem WatchDogs-ról készült videókat, felvételeket a kamerás jelenetekről, a hangeffektgyűjteményes videókat is megtaláltam, de egyikben se volt benne ez az effekt.

Viszont HATÁROZOTTAN emlékszem, hogy hallható egy ilyen hangeffekt a játékban, s valahol a kamerák meghekkelésénél fordul elő, mint rendszerbetöltő hangjelzés.


Valaki, akinek megvan ez a játék, tudja esetleg, hogy hol fordul elő ez a 2 hangjegyes bejelentkező hangeffekt?

Esetleg - ha pl. ogg formátumban megtalálható a játék fájlai között - tudná linkelni, vagy fel tudná tölteni?



2017. jan. 22. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

BASSZUS!! :D

Igen!


Csak sajnos itt az elején rá van keverve egy kondikisüléses áramkörsercegést imitáló digitális gépzaj.

Már csak valahogy ki kéne nyerni a játékból natúr formájában.


Neked megvan ez a játék? PC-n vagy PS3-on.

Öcsémnek csak PS3-on van meg, eleve marhára macerás lenne így ezt külsőleg felvenni. És lehet, akkor is rá lennének a játékban keverve az egyéb ambient hangeffektek.


Ha neked PC-n meg van a játék, esetleg nem tudnád valahogy a játékból kiszedni nekem a hangfájlt, s elküldeni?

Neten azt olvastam, hogy a játék adatfájlai közt ott vannak a hangeffektek is OGG formátumban.


De én eleve nem játszok a számítógépemen, torrentezésre sincs lehetőségem, szóval letölteni se tudom magát a játékot, hogy legalább megnézzem, hogy valóban így van-e.


Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!

Várom további válaszodat!

2017. jan. 30. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!