Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-nál a "Ready to install"...

Xbox-nál a "Ready to install" menüpont alatt található játékért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeségnek hangzik, de sajnos nem vagyok ebben jártas. Nemrég vettem a konzolom van liveom is viszont amit megtalálok a ready to install menüpontban ott lehet "install" "see in store" vagy "cancel" -t választani. Megnéztem a "see in store"ban és írja hogy 19 ezerről levan akciózva 11 ezerre. Akkor kipróbálásból telepíthetem fel ? Vagy esetleg a live adta ajándékba? Köszönöm szépen előre is :)
2017. márc. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami a ready to installban van azt valamelyik xbox profil a gépen letöltötte már egyszer és onnan azonnal elindíthatod újra a letöltést. Nem kell fizetned érte ha megnyomod az installt, de nem biztos, hogy teljesen használható, mert oda kerülnek a demók és bemutatók (amiket csak egy ideig lehet játszani) is.
2017. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ingyenesek vannak ott. Most pár napig Dragon Ball volt ott nekem is, mert ingyenes volt, de csak 3napig h kipróbáld. Viszont mikor volt EA Acessem, akkor azok is ott voltak. Egyébként ha nincs megadva a bankkártyaszámod nem kell félni, nem tudsz csak olyan egyszerűen vásárolni.
2017. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)

És amik itt vannak játékok : [link]

azokat ingyen letölthetem az adott időszakban? És az időszak vége után is megmarad a gépen jászható állapotban? :)

2017. márc. 7. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A Goldos játékokat akkor töltheted le ha akkor van Gold előfizetésed amikor a játék ingyenesen letölthető. El nem veszik később sem, de csak akkor indul el ha van előfizetésed.
2017. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöldkéz
2017. márc. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!