Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks -ben, hogy...

World of Tanks -ben, hogy kell használni a' Hetzert? Emelett melyik ágyú kőll reá?

Figyelt kérdés

#World of Tanks #harckocsi #Panzer #páncélvadász #Jagdpanzer38(t) Hetzer #landser
2017. jún. 19. 13:58
 1/2 Brandon41 ***** válasza:
troll gun-t használd vele,a hetzer-rel inkább szerintem hátulról kéne snipe-olni,mivel nem igazán van páncélja.
2017. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A hetzer alapvetően egy jól páncélozott tank, melyet a saját tierjéből is csak kevesen ütnek át. Én egyértelmüen a 10,5cm-es "troll" löveget ajánlom. Ha a csatában nincsenek tier 5-ös tankok, akkor nyugodtan előre mehetsz vele (de nem árt óvatosak lenni), ha pedig tier 5 vagy 6-os tankok is vannak akkor a szokásos TD-zést ajánlom inkább (messzebről, fedezékből való tüzelés).


Remélem tudtam segíteni. 😉

2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!