Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Devil May Cry 2-3 jobb a...

A Devil May Cry 2-3 jobb a kamerakezelés, mint az első részben? (2001)

Figyelt kérdés

Megvettem PS3-ra a DMC HD Collectiont. Úgy gondoltam az első résszel kezdem, hisz ott indult az egész. Nem bánom ha egy játék régi, a kedvenceim mind a 2000-es évek elejétől vannak, de a nosztalgia sem hat rám, hiába kedvencem a Deus Ex, ha a lövöldözés benne még a korához képest is borzasztóan gagyi.


Na itt is valami hasonló bajom van. 2001-es a játék, de ilyen ordítóan otromba és gyalázatos kameranézetet még életemben nem tapasztaltam. A 98-as Soul Reaverben jobb volt a kamera, pedig ott sem volt ám tökéletes.

Konkrétan ha mozogsz pattog, messze van, összevissza áll az egész, ez egy új szint az életemben, ennél aljább kameranézetet még életemben nem láttam. Valahol a 13. misszió körül vagyok, és a játék elmegy, de a kameranézet miatt nem sok kedvem van folytatni a játékot. Sajnos nem is fogott meg túlzottan, nem igazán történik benne semmi. Dante híres klassz karakterét várom, de alig szólal meg. A többi epizód jobb lesz ennél?


2017. aug. 14. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugorj a 3. részre. A 2. rész a sorozat mélypontja, borzalmas játék, semmit nem vesztesz, ha kihagyod.
2017. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, nekem az első rész is borzalmas. Nem azért mert mai szemmel már elavult, hanem egyszerűen unom, és elképesztően pattog össze vissz a kamera. A 16. missziónál hagytam abba valami földön lévő takony szörnynél, na ott már tényleg nem lehetett látni semmit az egészből, abba is hagytam inkább.


Miért rossz a 2. rész? A közvélekedés szerint az első a legjobb, nekem meg egyáltalán nem tetszett. Azért szeretnék a 2.-nak adni egy esélyt, nagyon sok játékot imádok, amit a nép megvet, és rengeteget rühellek, amit istenítenek.

2017. aug. 14. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan része amit ne rontottak volna el. Szörnyű kamerakezelés, katyvasz történet, Dante teljesen megnémult, unalmas, üres pályák, borzalmasan könnyű, idióta ellenfelekkel... stb. Szó szerint az egyik legrosszabb játék amivel valaha is játszottam.


Nem tudom hol hallottad, hogy az 1. a legjobb, mert szinte mindenki egyetért abban, hogy a 3. az. Ha az első két rész után leálltak volna, már már senki nem emlékezne erre a sorozatra.

2017. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fórumokon olvasgattam, ott a többség szavazata alapján az első rész egy tökéletes gyémánt (elfogultság azért van, ezért utálom a nosztalgiát).


Ezek az elsőben is benne vannak: Szörnyű kamerakezelés, katyvasz történet (bár nem katyvasz, hanem inkább semmilyen, gyakorlatilag nincs), Dante teljesen megnémult? Ezt hogy érted? Az első részt a 16. epizódig vittem, de itt se beszél, csak nagyon nagyon ritkán. Volt eddig 7-8 mondata kb.


Most hagyom egy darabig, aztán eldöntöm hogy a másodikkal vagy a harmadikkal folytatom e. Az elsőt tuti nem fejezem be, nem nyúlok hozzá többet.

2017. aug. 14. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi személyisége sincs mint az 1. részben. Felőlem próbáld ki, te tudod, csak miután megégetted magad vele, adj majd egy esélyt a harmadik résznek is.
2017. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a 2. akkor is játszom majd a harmadikat, de most előtte inkább inFamous. :D
2017. aug. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!