Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak online?

Mivel játsszak online?

Figyelt kérdés

Hál' Istennek tegnap véglegesen kitiltottak a League of Legendsből, ami 2-3 éve sajnos a gonosz gyerekek játéka lett akik minden meccsen csesztetnek és ha válaszolsz neki te baxol csak rá.

Csíptem a játékot de elveszett a varázsa.

Szeretnék online játszani, lehetőleg olyan játékot ami kis időbefektetéssel is élvezetes tud lenni. Régebben kipróbáltam a HoTS-ot az nem volt rossz. Szeretnék 1-2 haverral játszani azért kéne online game. thanks



2017. okt. 5. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
MOBA legyen, vagy más műfaj is jöhet?
2017. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MOBA repertoárt nagyjából ismerem, jöhet bármi csak tudjunk többet játszani :)
2017. okt. 5. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Overwatch :D nagyon adja, pörgős játék menet , folyamatosan bővülő játékos bázis, nincs annyi kis gyerek, egy fokkal jobb a helyzet mint a lolnál e téren. Szerintem egy próbát megér, amúgy a hots se rossz, a legkreatívabb MOBA , csak nem annyira népszerű sajna mint a lol vagy Dota .
2017. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :D kihagytam még a Smite-ot , ez egy MOBA Jatek fps nézettel. Illetve a Paladins , olyasmi mint az Overwatch , csak ez túl van bonyolítva különféle kártyákkal, + meccs közben is venned kell tárgyakat ha jól tudom, Heartstone még esetleg :D remelem tudtam segíteni ! :)
2017. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!