Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el Jedi Knight:Jedi...

Nem indul el Jedi Knight:Jedi Academy. Itt a hiba kód:GLW_StartOpenGL () - could not load OpenGL susystem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Már meg próbáltam mindent (remélem nem mindent) már frissítettem a videó kártyát meg a processzort is, a játékot is patcheltem, de semmi sem működik... Az a kérdésem hogy,valaki tudja a megoldást??? (Torrentelt játék)

2017. dec. 6. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Milyen videókártyád van?

Milyen felbontásban próbáltad meg elindítani?

Milyen operációs rendszert használsz?

2017. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

processzort hogy frissítesz? Erre nagyon kíváncsi vagyok :D

az openGL a videokártya egyik alap rendszere/szabványa, tehát a videokártya illesztőprogramjával/driver-ével lesz a gond.


Asztali gépről van szó vagy notebookról?


Videokártya pontos neve? tehát nem 2gb meg társai, hanem a rendes neve, mint hd 7850, gtx 650, r9 380x stb. márka annyira nem számít (msi, gigabyte) de akár azt is leírhatod.

Ha nincs benne dedikált vga, akkor processzor neve.


Ha notebook, akkor a notebook pontos típusa kell. PL: ASUSPRO ESSENTIAL P2520 (P2520SA-XO0019D) (igen, a sok szám és betű is kell a végéről, mert elég fontos a jó driverek megkereséséhez).


Pontos op rendszer neve és bit verziója? Lehet nem is létezik támogatás a most használt op rendszeredhez, úgy nehéz bármit is letölteni.

2017. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!(asztali gépről van szó) A videó kártyám egy AMD Radeon HD 6450 4gb ram, processzor: Intel Core2 duo CPU E8500 3.16GHz. Windows 10 64bit. És még egyszer köszi a válaszokat! :)
2017. dec. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!