Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a fallout 4-nek?

Kupicalajos kérdése:

Mi a baja a fallout 4-nek?

Figyelt kérdés
Steam családmegosztással van meg a fallout4 és már vab benne 5 órám de ma beléptem és mikor ki meg kell nyomni egy gombot a tovább lépéshez ahogy bejön a menü kilép a játék minden hibaüzenet nélkül. modolás nincs, videodriver frissítve, újra raktam 3 szor, próbáltam rendszergazdaként indítani, semmi program nem fut a háttérben. amúgy mikor letöröltem és letöltöttem egy tört verziót és nem patch-eltem fel akkor normálisa megy. fel update-lem és már dob is ki. de eddig semmi baja nem volt. itt a videóm a bajról: [link]

2017. dec. 14. 16:01
 1/5 takimann ***** válasza:

Értetlenkedve olvastam kérdésedet, mert ilyen hibáról még nem hallottam ennél a játéknál, bár egyebekről rengeteget, ezért nem is írtam semmit, nem volt mondani valóm, aztán tegnap velem is megtörtént.

Ugyan ez a hiba nálam is.

Újra telepítés; semmi...

1.10-es patch; semmi...

Videokártya driver csere a legújabbra; semmi...

azaz semmi változás.

Szerintem valami Windows hiba. Nekem 7-es van 64 bit, sp1.

2017. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 takimann ***** válasza:

Ezt találtam:


Nem tudom, hogy érintett-e valakit, de leírom. Az alább ismertetett problémának SEMMI köze a magyarításhoz - a Bethesda rendszerein lehet valami (mert a Skyrimnál, ahol szintén van CC, ott is előfordul)


Az eredeti verzióval rendelkező játékosok egy része kb. december 13 óta problémákkal küszködnek (első sorban kelet-közép-európai országokban, de néha máshol is) a játék indításakor történő kifagyás tekintetében.

Amikor a kezdőképernyőn a főmenü Mods és Creation Club menüpontja betöltődik (nem lesz szürke), akkor kapcsolódik a nethez a játék. Nos, ahol kifagyás van, pontosan ebben a pillanatban történik meg.


Az időleges megoldás ilyenkor a gépen (a tűzfalon) letiltani az FO4 internet elérését (vagyis kifelé ne kommunikáljon), vagy indítás előtt lekapcsolni a gép internet-elérését. Ekkor nem lép ki a játék a főmenüből. Azzal is kikerülhető a hiba, ha VPN-en keresztül kapcsolódunk a netre. Vagy olvastam még olyat, hogy CC-eltüntető modot is lehet használni (ez nem megerősített).


Nem teljesen tiszta, hogy milyen operációs rendszereken, milyen eredeti verziókon és gépeken/internet-szolgáltatóknál fordul elő, de valós, létező probléma.


De nem a magyarítás hibája. Amúgy például nálam sincs semmilyen hiba, működik minden.

2017. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen valóban ki kel húzni indításnál a netet és ha már játékban vagy akkor tálcára le és visszadughatod. nekem működik így.
2017. dec. 22. 12:06
 4/5 takimann ***** válasza:

Nálam ma megszűnt a hiba.

Boldog Karácsonyt.

2017. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maddoxx789 válasza:
nálam is ugyan ez a hiba annyi külömbséggel hogy ha a pipboyt előveszem akkor fagy ki addig meg semmi
2018. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!