Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fnaf-al kapcsolatos kérdések?

Fnaf-al kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a játékokat, azon belül is leginkább a történetét. Viszont van pár dolog ami nem tiszta.

-A toy animatronic-ok miért támadnak?

-A Purple Guy által elkövetett gyilkoságok időpontját lehet kb. tudni? Csak azért érdekelne, mivel elvileg ugyan azok a gyerekek lelkei vannak a robotokban, mint akik miatt megtörtént a '87-es harapás. Viszont a második játékben (ha jól tudom) '87 őszében vagyunk, és az eredeti ötös tagjai nagyon is támadnak.

-Az első játékban Phone Guy a második játék beli Jeremy?

-Végül, azt lehet tudni, hogy Purple Guy kb. mikor ölte meg azt az utcagyereket (Puppet)?

Elnézést, ha nagyon értetlen vagyok, de hálás lennék, ha tudná valaki a válaszokat ezekre :D



2018. jan. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-A toy robotok azért támadnak mert úgy vannak beprogramozva hogy megtámadják a felnőtteket.

-Purple Guy a FNAF 2 eseményei előtt ölhette meg a gyerekeket (lehetséges hogy azért mert a fia aki a FNAF 4-ből van,annak a testvére,és annak barátnője,és barátjai beledobták Fredbear szájába és amiért meghalt bosszút állt rajtuk)

-Phone Guy valódi neve Fritz Smith (A FNAF2 7. éjszaka végén lévő csekken megtudhatod)

-Puppet volt az első akit megölt.

2018. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2018. aug. 26. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában nem Puppet volt az első áldozat, és ő nem is utcagyerek.


Ő Henry lánya (a pizzéria alapító tagja, Purple Guyyal, azaz William Aftonnal együtt)


A Puppet úgy volt beprogramozva, hogy ne engedje be Henry lányát az épületbe, mert az apja a tragédiák után nem tartotta biztonságosnak, hogy a pizzériában mászkáljon.


Afton szintén ki volt tiltva, ezért ölte meg odakint a lányt, aki épp az ablak előtt vágyódott befelé.

2018. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már jártas vagyok a témában és arra következtetek hogy 1993 november 8-án ölték meg a gyerekeket
2019. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!