Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a GTA San Andreasnak?

Klijukioiplkjmnh kérdése:

Mi a baja a GTA San Andreasnak?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg a GTA SA-t steamon fel telepítettem és amikor elakartam indítani ki dobott egy ablakot amibe ez állt:"Grand Theft Auto SA requires at least DirectX version 9.0" megpróbáltam feltenni a 9.0-ás verziót de nincsen win 10 re most akkor mit csináljak?

#GTA San Andreas #megvettem de nem működik
2018. jún. 12. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt próbáltad felrakni? [link]
2018. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor118 válasza:
0%
Miért veszed meg ezt a játékot 2018-ban ember? :DD
2018. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A játék könyvtárában van egy d3d9.dll fájl, nevezd át d3d9_32.dll-re és úgy próbáld.


Gábor118

Bizonyára azért vette meg 2018-ban, mert eddig még nem volt meg neki és már nem volt lehetősége visszamenni 2017-be, vagy korábbra, hogy akkor vegye meg.

2018. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a silentpatch használata is erősen ajánlott, inkább ennek a telepítésével kezdd.
2018. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell telepíteni semmit, se letölteni, egész egyszerűen be kell kapcsolni az DirectPlayt
2018. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért Gábor, mert ma már a jó játékokat úgy kell keresni, mint tűt a szénakazalban.
2018. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!