Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintete megéri megvenni...

Szerintete megéri megvenni még a GTA V-öt?

Figyelt kérdés
Most van steam-en a leárazás.Szerintetek megéri meg venni a gta v premium online editiont.Nem késő még online elkezdeni most.

2018. jún. 26. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem késő, az online elképesztően pörög, új rész pedig még bejelentésre sem került, évek kérdése.
2018. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem jatszottal meg vele es erdekel a jatek, akkor megerheti. En mondjuk csak a multi miatt vettem meg anno, haverokkal sokat toltuk, viszont az utobbi idok frissitesei szerintem elrontottak az egeszet. Eleinte tok valos volt, nagyon szerettem. Beultunk helikopterekbe, turretes katonai kocsikba es szet pvp -ztuk a szervereket. Viszont amiota az uj kuldeteses jarmuveket beraktak az alap multiplayeres vilagba, egyaltalan nem elvezheto. (Legalabb is nekem.) Repulo motorok, ejtoernyozos szuperautok, meg muhold amivel fel Los Santost felrobbantod... Igy mar nem tudom annyira elvezni mert nem annyira valosagos mar az atmoszferaja hanem ilyen felig sci-fi keverek. Van sok kuldetes benne de egy ido utan monotonna valhat. Legalabb is nekem az lett, de hat kinek mi. Ha ugy dontesz hogy beszerzed, mindenkeppen haverokkal ajanlom.
2018. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Megéri, bár sok idő lesz amíg pénzt és magas szintet szerzel onlineba.Az új részt meg még bő 3 évig nem fogják kiadni!
2018. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért venném a premium detiont mert az mellé kapok 1 millio dollart.
2018. jún. 26. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Pay2win fos elbäszott gazdasággal. Inkább külön játékként adták volna, minthogy egy nívós single player játéksorozatot küldenek vele a sírba.
2018. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
#5: "A sírba"? Februárban lépte túl a GTA V a 90 millió eladott példányt! Még 2017-ben is a 3. legnagyobb példányszámban eladott játék volt. Sokan szeretnének ilyen sírba kerülni...
2018. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ganaj multis fost csináltak belőle, a single DLC-ker mind kaszálták és valószínűleg a jövőben is erre mennek majd rá. Üzletileg sikeres, de maga a játéksorozat halott, már csak a nevében él.
2018. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7: Nem kaszáltak semmilyen single DLC-t, mert soha nem is volt bejelentve semmilyen single DLC. Legfeljebb a játékújságírók és a reménykedő játékosok fantáziáltak ilyesmiről, de a Rockstar soha egyetlenegyszer sem tett utalást bármilyen single DLC-ről.
2018. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
32%
lecsengett már a nagy gta5 láz, még annyi p3nzt kicsavar belőle a R* amennyit bír, aztán mikor már alig lesz aki játszon vele, akkor jön a kövi rész. az egy dolog hogy aokat adtak el belőle, de hogy az aktív játékosbázis mennyivel csökkent az utóbbi 1-1.5 évben, azt már senki nem említi
2018. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:

Pedig nem csökken az online player szám.

Jelenleg 50 ezren játszanak vele aktívan havonta.

A dec-január időszakban ez 80k körül volt, de akkor mindig többen vannak fent.

Tavaly ilyenkor is 40-60k között ugrált az aktív játékosok száma. Tehát nem csökken az aktív játékosok száma, csak ugrál. Függ a leárazásoktól is.


De 2015-16 táján voltak olyan időszakok, hogy csak fele ennyien játszottak mint most. Pedig akkor jelent meg a játék...

2018. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!