Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Mortal Kombat X...

Petrus16 kérdése:

Nem indul a Mortal Kombat X iPhone-on! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja meghülyült a játék, nem tudom elindítani. Be se tölti az animációt az elején, csak a logóig, aztán kilép. Ha a háttéralkalmazásokat megnézem, az látszódik, ahol legutoljára tartottam a játékban (Faction Wars). Próbáltam mindent, újraindítottam a telefont is, frissítettem a legújabb szoftverre (iOS 12.1) de nem csinál semmit. Letörölni nem szeretném, mert sok jó karakterem van és nem akarom, hogy elvesszenek. Van esetleg valami biztonsági mentés? WB Play profilt tegnap csináltam, szerintetek elmentette a játékmenetet, amikor regisztráltam, de még mindig nem indul a játék?

2018. nov. 7. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Már csak az alma logót fizeti meg a vevő :) nem a teljesítmény/minőséget.
2018. nov. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt semmi baja :s azt is túlélte a telefonom hogy bele ejtettem a vécébe
2018. nov. 9. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!