Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit hogyan lehet csinálni a...

Mit hogyan lehet csinálni a star stableben? Ingyenes tag vagyok!

Figyelt kérdés
Szoval mint említettem nincs előfizetésem szóval nagyon kevés dolgot tudok csinálni. De pontosan nem tudom miket... eloszor is lehet e valaha kiscsikom? Aztan szerezhetek e uj teruletet? Es hogyan tudok olyan kek penzt szerezni (nem tudom a nevet bocsi)? Hogyan tudom a lovamrol leszedni a felszerelest? Hol van pontosan az istállóm, vagy ott van ahova eloszor kerultem a jatek folyaman? A valszokat elore is koszi :)

2019. febr. 17. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es hol lehet lovat venni? (Jatekpenzert!)
2019. febr. 17. 23:41
 2/3 anonim válasza:
Az számítógépes játékban nem lehet csikód, amíg nem fizetsz nem lesz új területed, kék pénzt (star coint) pénzért kell venni a star stable oldalán,a lovad és sját cuccaid csaréje/leszedése/megtekintése a "C" betű megnyomásával lehetséges, az istállód moorladon van. Ha van még kérdésed írj privátban nyugodtan (nevem a játékban:Karin Wolfman) :)
2019. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. febr. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!