Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék vagy video lehet ez?

Melyik játék vagy video lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam, olyan pár hónapja, de nem jegyeztem meg a címét. Annyira emlékszek belőle, hogy egy vagy több játékból volt elég profin összevágva. Kicsit ilyen trailer hajlamú. A zenére egyáltalán nem emlékszek, hogy van-e benne ének vagy ilyesmi, csak annyira, hogy azt hiszem, az is ilyen cinematic-szerű. Magában a videóban az maradt meg bennem, hogy egyik jelenetben egy varázsló nő valami kocsmában kártyázik, eldobja az egyik lapot, majd elteleportál és talán ki is nyírja, akikkel játszott. A másik jelenet amire emlékszem, az már a végén volt. Ott egy csomó ember harcol valami sivatagos romos helyen, vannak köztük varázslók (egyik nő az égre felszállva egy nagy varázsbottal súlyt le, vannak akik a földön harcolnak fegyverekkel, vannak benne férfiak is akik harcolnak. Tudom, hogy ez nem sok, de ha legalább a játék nevét tudná valaki, már azzal előrébb lennék. Mondom, nagyon jól vágott video volt, és a játék is 3D-s animált karakterekből állt (gondolom ez nagy segítség..xD). A válaszokat előre is köszönöm!

2019. ápr. 1. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


??

2019. ápr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen, ez az a játék, nagyon szépen köszönöm 😊😊
2019. ápr. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!