Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az ps4-en hogy,...

Mit jelent az ps4-en hogy, idézem: a játék rögzítése leállt, mert tiltott jelentbe léptél, mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Ez után kidob egy ablakot, ahol azt írja, hogy a nagyobb jobb védelem érdekében add meg az email címedet, vagy hozz létre új fiókot. Na itt magadon az email címem, el is fogadja, aztán kéri a jelszót, de egyszerűen nem engedi be írni. Leütök egy betűt, és elsőre nem nyom semmit, aztán leütöm mégegyszer, és már rögtön három betűt ír, azt persze nem tudom mit hisz el van rejtve. Most aktiváltam a ps pluszt, szerettem volna online játszani a Bf1 el, dehát nem tudok emiatt. Találkozottar valaki ezzel a problémával?

#PlayStation 4 #Tiltott jelenet
2019. jún. 19. 21:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ezt általában akkor szokta írni hogyha liveolsz,vagy videót rögzítesz és ezt azért írja ki mert a fejlesztők így találták ki,pl:személyes adatokat tartalmazó képernyő vagy valamilyen cutscene amit a fejlesztők valamiért nem akarnak hogy rögzíthess,ha túl vagy azon a képernyőn akkor magától folytassa a rögzítést.
2019. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, csak én nem liveolok vagy rögzítek videót, és sajnos a jelszó ablakon egyszerűen nem tudok tovább lépni, azt írja nem megengedett karaktert használok, bár a leirt problémák miatt igazából azt sem tudom mit írok be.
2019. jún. 19. 21:43
 3/15 anonim ***** válasza:

psn-re be vagy lépve?

mert elvileg amit írtál az csak egy kiírás, én pl ki is kapcsoltam, annyit jelent, hogy ezt nem rögzíti. (rögzíti azt miközben játszol, ha megnyomod a share gombot röviden le is lehet menteni). itt semmilyen jelszót, felhasználót nem kért tőlem soha

2019. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen arra, hát lehetséges, hogy bekspcsoltam, mert már mérgemben mindent nyonkodtam. Ha be ban kapcsolva, abban az esetben hogyan lehet kikapcsolni?
2019. jún. 20. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
bemész az értesítésekbe, ott kis option gomb megnyom, és feljövő option menüben állítgatod
2019. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hiába nyomom meg az értesítésekben, ott csak a letöltéseket, a feltöltéseket, a törlést, és az értesítés beállításait lehet állítani, amik között nem találtam ilyesmit.
2019. jún. 20. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
értesítés beállításainal van pedig
2019. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát olyan beállítás van ezzel kapcsolatban hogy szól, amikor leállítja vagy elindítja a a játék rögzítését. De ez ha be, ha ki van kapcsolva, akkor is kidobja azt az a alakot amit említettem, és ezen továbbra sem tudok túljutni.
2019. jún. 21. 11:42
 9/15 anonim ***** válasza:

fotózd le, mert nem tudom milyen ablak ez


egyébként van magyarországi support, írj nekik, vagy hívd fel őket


de a képet megnézem, ha lefotózod

2019. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=mHCV_Swv64I

Itt egy videó a teljes problémáról.

Remélem meg lehet nyitni, és jól látható.

2019. jún. 21. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!