Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher játékok, ezalatt...

A Witcher játékok, ezalatt inkább a 3-t értem legfőképp, a könyvek előtt, vagy után játszódnak, illetve van-e valami közük egymáshoz?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Könyvek után. Történnek benne utalások a könyvre (Az egyik mellékküldetés Yenneferrel pl. konkrétan az első könyvhöz kapcsolódik)
2019. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Közvetelenül A tó úrnője után játszódik a Witcher 1. Mind a három játéknak köze van egymáshoz. Nem tudom, hogy már játszottál-e velük, de ha még nem akkor mindenképpen az elsővel kezdj. A witcher 1 és 2 kihagyhatatlan játékok. Szerintem sokkal jobbak, mint a Witcher 3.
2019. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokt! :D
2019. jún. 28. 00:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Mint írták, mindhárom játék a könyvek után játszódik. A 3. rész pedig élvezhető a könyvek és az első két játék ismerete nélkül, de közel sem olyan jó élmény a sok utalás miatt.
2019. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És akkor a Witcher 3-ban benne van Ciri?
2019. jún. 28. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Ige, Ciri visszatéréséről szól.
2019. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kettes, a 3. messze a legjobb rész.

Ízlés alapján talán még az 1. esetleg jobb, de a 2. semmiképp. Az nagyon gagyi.

2019. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rég olvastam már a könyveket,ott pontosan hova is tűnt el Ciri?Ha jól emlékszem teljesen máshova került el,kb mint egy másik világ
2019. jún. 28. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a könyvszériát de abból amit kihámoztam a játékokból az jött le hogy Ciri más világokba menekült hogy a Vad Falka ne érje utol és világról világra járt.
2019. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És egyébként annyira nem volt világos,de az utolsó könyvben olvashattunk pár fejezetet egy külön szemszögből,azt hiszem valmai varázslótanonc,illetve a mestere szemszögéből,és ott Geraltékról beszéltek,hogy vajon tényleg léteztek-e stb. Ez a távoli jövő akart lenni,vagy esetelg valami más világ?
2019. jún. 28. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!