Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Iskolák versenye...

Mendes_girl98 kérdése:

Leiner Laura Iskolák versenye trilógia könyve megvalósítható? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

IOV fanok, az Iskolák Országos Versenyét írja le ugye a könyv. Most akárki, te aki olvasod ezt, képzeld el, milyen jó lenne már, ha létezne egy ilyen verseny, ami igazából tábor is. Persze, alsóban, meg a kisgyerekeknek sok tábor van és nagyon élvezik is, de mi van az idősebb generációval? A középiskolásokkal? Élmény lehetne ez bárkinek, és ha össze lehetne hozni, hogy (a nem tudom, pobtosan milyen nagyobb érdekű emberek) szervezzenek egy ilyet, és évente megrendezzék, szerintem népszerű lenne. És nem csak az olvasók körében. Hisz ahogy a könyvben is, pár iskolának az igazgatóját kéne csak megkérni, hogy válasszon egy adott létszámú csapatot (ami ideális lenne a valóságban is a 4, hisz akkor nehezen közösítenek ki valakit, de mégis egy csapatnyi ember) különböző korosztályból meg nemből ugye, és a színekre osztás is jó lehet, hisz elkülönítődnek a csapatok, nem mint más egyszerű versenyeken. Persze a költségvetése az elején eléggé megnehezítené a megvalósítást, de idővel, amikor belendül, akkor már jöhetnek szponzorok meg támogatók.

Azt hiszem kicsit elragadtattam magam, de szerintem ez megvalósítható, csak elég ember kell hozzá. Vélemény?



2019. okt. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvalósítható, csak hely kell hozzá és sok szervezést igényel. Én szívesen részt vennék rajta, és ezzel biztosan nem vagyok egyedül:)
2019. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jól is és rosszul is meg lehet valósítani.

Az ötlet maga jó, de nagy odafigyelés, és nem kevés szervezési és vezetési készség kell hozzá.Egy kevés támogató és segítő sem ártana.

tetszik az elképzelés és a lelkesedés. ha sikerül összehozni értesíts,szívesen részt vennék rajta!:)

2019. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
ehh nem annyira.
2019. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is nagyon sokat gondolkodtam, és őszintén megvallva nagyon tetszik az ötlet.

A kérdésedre úgy találtam rá, hogy beírtam a Google-ba,Iskolák Országos Versenye. Csak meg akartam nézni, hogy esetleg létezik-e ilyen, mert ha nem, akkor igazán "összedobhatna" valaki egy ilyesmi versenyt.


Nagyon feldobott, hogy nem csak nekem jár az agyam ilyeneken.

2020. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Tök jó látni hogy nem csak én gondolkozok ilyeneken:D

Egyébként igen, én úgy tudom van ehhez hasonló (lehet onnan jött Laurának az ötlet) a Vándortábor része. Részleteket nem tudok, rég láttam a cikket erről:(

2021. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!