Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ehhez hasonló könyvet...

Tudnátok ehhez hasonló könyvet mondani? /Ari és Dante/

Figyelt kérdés
Szóval az „Aristotle és Dante a világmidendenség titkainak nyomában” c. könyvről van szó, ez két fiú csodálatos szerelméről szól. Most elsősorban meleg könyvek érdekelnek (amit lehetőleg le tudok szedni valahonnan PDF-ben, mert nincs pénzem könyvekre), de bármilyen olyan könyv jöhet, ami 1. Megsiratott, mert olyan ,,szép'' volt vagy 2. A legeslegjedvencebb könyved. Köszönöm a segítséget.

2020. ápr. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Ksz Simon például vagy nem tudom pontosan a címét de egy különös srác feljegyzései.

Ami tuti megsirat az a Szerelem 5 lépesben de az nem melegekről szól.

2020. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előző válaszolónak az ajánlást, és még annyi, hogy a következő könyveket olvastam már:


Aristotle és Dante ...

Neked adom a napot

Kszi, Simon

Szólíts a neveden

2020. ápr. 8. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Rácz-Stefán Tibornak vannak meleg fiatalokról szóló regényei. Nekem annyira nem tetszenek, szerintem sablonosak, de talán egy próbát megér:)
2020. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!