Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vettem ajándékba egy könyvet....

Vettem ajándékba egy könyvet. Viszont fogalmam sincs, hogy mit kezdjek a hátulján lévő árral. Felmatricázni nem akarom, sem filccel áthúzni, de mégsem illik úgy átadni, hogy rajta van az ára. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm,mivel rá van nyomtatva,gondolom.

Semmit.

Ha rákérdez az ajándékozott a helyes válasz:"Bocs,igen az eredeti ár annyi,de én X akcióba vettem"

(ami igaz is lehet,a galaktikaboltos könyveken rajta van h 3200-3500 ft,de a havi akcióba 1500-2000 ft-ért lehet megvenni)

2020. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Ha nem akarod összefirkálni, ne tedd! Csomagold be egy szép papírba és add át! Ha a megajándékozott feltétlenül tudni szeretné az árát, neten bárhol meg tudja nézni, felesleges a borítót elcseszni!
2020. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor csak becsomagolom és az ár marad.
2020. ápr. 11. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor az a legjobb, ha nem teszel vele semmit, az is a könyv része, meg úgyis meg lehet nézni, mennyiért árulják. Ez nem olyan, mintha az arcába tolnád, hogy ez ötezer-négyszázhúsz volt összesen.
2020. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!