Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anita oldalan volt egy mostoha...

Anita oldalan volt egy mostohatestveres konyv aminek a cimet nem tudod emlékszik ra valaki?

Figyelt kérdés
Lánynak van 3 mostoha testvére a magyobbikba beleszeret de otvzsaolja a baratnoje dolgokkal amikről a szülők nem tudnak a fiúnak az aja börtönben van 2.komyvben jogy a lany kiutazik a srachoz new yorkba de a lanynak van baratja meg se tudja elfelejteni osszejonnek de osszetori a fiu szivet de vegul o is elmegy 3 konyben pedig visszatér a crac a lányhoz de o nem akar rola hallani de elmennek egy kozos csaladi kirándulásra ahol megszöknek es ott portalndban ahol a lany felnott ott kezdett uj eletet amit felépített megmutat neki ujtaeled a szerelmük de a cimet nem tudom a konyvnek?

2020. máj. 23. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Montam már, hogy szeretlek?

Montam már, hogy szükségem van rád?

Montam már, hogy hiányzol?

2020. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!