Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nagy sikerű detektíves...

Írnátok nagy sikerű detektíves Murder Mystery könyveket?

Figyelt kérdés

Egy játékban amivel játszok, egy limitált idejű esemény keretein belül egy hagyományos mystery regény történetét élhettük át, tipikusan egy gyilkosság elkövetőjét kell megtalálnunk egy épület emberei között. Baromi elvezetes volt, és eszembe juttatta, hogy én mindig is imádtam az ilyen történeteket.


Szóval, esetleg tudnátok néhány olyan, a témában lévő művet ajánlani, amik világszerte népszerűek?



#gyilkosság #misztikus #murder at the kogetsukan
2020. máj. 25. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
My home hero - ez egy manga (képregény), kb hetente jön új fejezet (angolul). A főszereplő megöli a lányának a barátját és ezt akarja titokban tartani. A főszereplő hobbyja detektív rejtvények írása így tudását is felhasználja, hogy eltusolja a tetté. Olvass bele lehet tetszeni fog.
2020. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam Mangákat olvasni, és az a bizonyos játék, ami ide irányított, ugyan csak Anime műfajú (speciel a Fate/Grand Order-ről van szó) szóval majd ránézek. De most inkább könyvet keresnék, esetleg Light Novel sorozatot.
2020. máj. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!