Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon hogyan lehet angol...

Wattpadon hogyan lehet angol nyelvű történeteket keresni?

Figyelt kérdés
Akármit írok be angolul, csak magyar történeteket ad ki, és beállítást se találok a nyelvre vonatkozóan...:(

2020. júl. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy működik ha egy új ablakot nyitok, és ott a nyelvet átálítom vagy a wattpadban keresés előtt egy kis pörgetős ablakban beállítom a nyelvet. Legalábbis az én telefonomon így működik.
2020. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha bemész a beállításokba, át tudod állítani az app nyelvét, és ez alapján ki fog neked dobni angol nyelvű történeteket a wattpad. Ha böngészőből nyitod meg, szintén beállítások, ott külön be tudod állítani hogy milyen nyelvű legyen a webhely és milyen nyelvű sztorikat dobjon ki.
2020. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

5 alkalmazás, ami könnyebbé teszi az írók életét – Könyv Guru

konyv.guru › 5-alkalmazas-ami-konnyebbe-teszi-az-iro...

2019. ápr. 18. - Viszont éppen ez utóbbi esetlegességet lehet kiküszöbölni (no meg ... Wattpad alapvetően angol nyelvű, magyar szövegeket is bőven lehet rajta találni. ... új rész megjelenéséről külön értesíti az app a történetek követőit. ... és könnyen lehet összevonni, keresni, párhuzamosan szerkeszteni anyagrészeket.


Kifakadások a Wattpad romló színvonaláról – A papírfecnis fiók

daremo.hu › kifakadasok-a-wattpad-romlo-szinvonalarol

2018. jan. 18. - ... nem csak magyarul lehet rajta olvasni, sőt, szerintem a magyar nyelvű történetek csak egy nagyon kis szegletét teszik ki a Wattpad írásainak.

2020. júl. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!