Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a roxforti ház,...

Melyik az a roxforti ház, amelybe semmikép sem akartok bekerülni?

Figyelt kérdés

Melyik az roxforti ház, amit mindenáron el akarsz kerülni?

Tehát ha a Teszlek Süveg megkérdez a beavatási ceremónián, hogy melyik roxforti házba nem akarsz bekerülni, te mit válaszolnál?



2020. júl. 21. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Griffendél
Mardekár
Hugrabug
Hollóhát
64 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik háznak vannak előnyei és hátrányai, elég gyerekes dolog utálni valamelyiket, még annak ellenére is, hogy ezek kitalált házak. Ha mégis választani kell, akkor hugrabug, de nem azért mert nem szeretem, hanem mert úgy érzem, ez a ház áll a legtávolabb a személyiségemtől.
2020. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
egyetértek az elsővel. én a hollóhátba nem illenék be,ezért oda nem mennék szivesen.
2020. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az elsővel. A könyvekben csak Harry - eléggé elfogult - szemén keresztül látjuk a házakat, így evidens, hogy a Mardekárba csak a szemetek kerülnek, a Griffendélbe meg a jó arcok, stb. de ezzel együtt jóval összetettebb ez az egész. Nekem régen a Hugrabug volt a mumus, mert mindenhol azt emelték ki, hogy oda csak azok kerülnek, akik nem illenek sehová máshová. Azóta viszont elég sok posztot, elemzést olvastam a házakról, ahol kiemelték ennek a háznak a jó tulajdonságait is. Szerintem nem olyan rossz az, ha valaki kedves, barátságos, elfogadó, hűséges ember. De hogy a kérdésre is válaszoljak, mai fejjel a Hollóhátat mondanám, mert bár tök menő meg minden, de a találós kérdések megfejtése nem az én asztalom, úgyhogy valószínűleg sosem jutnék be a hálókörletembe xD
2020. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc házaim a Hollóhát és a Mardekár, a Pottermore szerint az előbbibe illek, így nyilván oda szeretnék bekerülni, de a Mardekárral is kibékülnék, mert a rájuk jellemző törtetés is megvan bennem.

Régen rávágtam volna, hogy a Hugrabug, de mára finomodott ez az érzésem, főleg amiért több számomra kedves karakter is hugrabugos (Cedric, Newt).

Legkevésbé a Griffendélnek örülnék, nem is tudom megfogalmazni, hogy miért, de szerintem nem illenék oda.

2020. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hugrabug, mert nem akarnék alaksori szobában lakni hét éven keresztül; tó alattiban (Mardekár) lehet némi egzotikum, így elviselhetőbb rövid távon.
2020. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Mardekárba, szerintem az áll legtávolabb a személyiségemtől.
2020. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hollóhát. Ha kifog rajtam az ajtó találós kérdése, nem megyek aludni??
2020. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol amúgy tényleg

Hollóhátas lennék elvileg és saját bevallás szerint is, de ha sietek, nem akarok találós kérdéseket

2020. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Hollóhát a találós kérdés miatt. Mondjuk ha valakivel összebarátkoznék és folyamatosan együtt lógnék, aki jó az ilyenekben, akkor talán még azzal is kibékülnék
2020. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!