Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok tudományosabb,...

Hol tudok tudományosabb, motivációsabb könyveket eladni használtan? Mint pl.: Dominic O'Brien könyvek.

Figyelt kérdés
Eddig próbálkoztam facebookos csoportoknál, meg különböző oldalaknál.. de semmi. Nincs érdeklődő. Van ötletetek?

2020. júl. 26. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg próbáld tüzelőanyagként vagy wc papírként értékesíteni.
2020. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD
2020. júl. 26. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Egy jótanács: Nem érdemes egy ilyen szánalmaséletű dagi trollnak reagálnod, még egy "xd"-vel sem :)


A kérdésre.

Nem mindegy, mennyiért és hol próbálod eladni. Ha olyan, ami nem igazán keresett, esetleg még a kiadó is árulja újonnan, akkor az eredeti ár töredékéért tudod legfeljebb eladni. Moly.hu-n, vaterán célszerű próbálkozni.

2020. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3. Gondolom a személyedben is egy motivációs tréner piócát tisztelhetünk.

Nem szép reklám a boltodnak másokat ilyen vulgáris jelzőkkel illetni. Próbáld ki egyszer instán vagy twitteren is.

2020. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

4. Nem talált. Csak láttam, hogy végighánytad troll megjegyzésekkel a kategória kérdéseit és nem volt kedvem nem beszólni.

Én is tüzelőanyagnak tartom legjobb esetben az "önfejlesztő" irodalmat, de egyrészt a kérdésben szereplő O'Brien speciel pont nem ilyen firkász, másrészt ettől független haszontalan a válaszod.

2020. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5. Ahogy haszontalan O'Brien irománya és a létezésed is.

(Mellesleg nem írtam sehova sem troll megjegyzést, csak amit őszintén gondolok. Kezeltesd magad, gyógyszeresen, mert tévképzeteid vannak.)

2020. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

6.


Én jelentem ki látatlanban valakiről, hogy felesleges a létezése, vagy te? Akkor melyikünk is kezeltesse a belső frusztrációját? :)

2020. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Ti is tettél látatlanban kijelentéseket. Ez nem zavar? Más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem. Látom minden motivációs könyvre költött pénz jó helyre ment. Csak így tovább.

Amúgy ha a világ legnagyobb beképzelt pötsfeje akarsz lenni, akkor tedd magadévá a lélekfejlesztő ezoterikus műveket is, lehetőleg valami meditációs 350ezer forintos kurzus keretein belül. Szorítok!!!

Te kezeltesd, hiszen neked írtam, hogy kezeltetned kéne magad. :)

2020. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!