Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyved ami annyira...

Van olyan könyved ami annyira tetszett, hogy többször is kiolvastad?

Figyelt kérdés
Nekem igen, de az milyen, hogy negyedszer fogom? Egyszer tinikoromban, utána a 20as éveimben, most meg nemrég olvastam ki, de megint elkezdtem.:D
2020. aug. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Igen, van. Véletlenül láttam meg 2014-ben a Keletinél, és már legalább 9-szer kiolvastam.


Hozsánna néked, Leibowitz!

Walter M Miller Jr

2020. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Elég sok könyvet kilvastam már többször, és most is van jó pár amit tervezek újraolvasni. Sőt volt egy könyv, amit befejezése után azonnal elkezdtem újra, és megint elolvastam (Bret Easton Ellis: Amerikai Pszichó).
2020. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül csak a Predator: Vérözön pár novelláját olvastam el kétszer. De azokat is csak azért, mert először angolul olvastam őket.
2020. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
46%

Persze. Ha jó könyv, akkor érdemes újraolvasni - az igazán jó könyvek esetén mindig találsz benne újdonságot...

És van, amit nem elég egyszer olvasni. Ilyen pl. a Dűne, az Útikalauz...és még sokan mások.

Van, amit legalább százszor olvastam - és a mai napig nem unom.

2020. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%

Szabó Magda - Abigél

Harry Potter- sorozat

Ezeket rengetegszer olvastam :)

2020. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tom Sawyer
2020. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!