Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen idézetet írjak egy...

Milyen idézetet írjak egy könyv elejére?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátnőmnek a születésnapjára vettem egy könyvet. Még régebben beszéltünk róla, hogy minden vágya az, hogy egyszer egy Neki ajánlott könyvet kaphasson, idézettel, vagy pár gondolattal. Szeretnék ötleteket kérni, milyen idézetet írhatnék a könyv elejére? A könyvről annyit kell tudni, hogy humoros, vicces, és egy 16 éves lánynak lesz. Légy szí\' ne oldalakat linkeljetek! Előre is köszi mindenkinek!
2008. nov. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

igaz,hogy nem egy oldalt kértél,de itt van egy csomó idézet.hátha találsz egy jót..

[link]

2008. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emelj ki egy, a barátnődre nagyon jellemző idézetet a könyvből, s azt írd az elejére. Nekem a kedvencem egy könyv elejében az volt, hogy:

"...tól, hogy túléld a

BOLDOG BÉKÁS KARÁCSONYT!" (igen, békás, nem gépeltem el)...


Egyébként nem akarlak kiábrándítani, de... Nem lehet hogy arra gondolt, hogy az író által neki ajánlott könyvet szeretne? :) Ez esetben csinál egy aforizma- és képgyüjteményt, minden passzoljon rátok. Nem drágább megcsinálni, mint venni egy könyvet.

2008. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! Ez a könyvől idézés dolog tetszik, biztos találok valami jó részt =)


Nem arra gondolt, hogy az író ajánlja Neki =)

2008. dec. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!