Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nincs olcsóbb a Book Depositor...

Nincs olcsóbb a Book Depository-nél, ha új angol nyelvű könyveket akarok vásárolni, ugye?

Figyelt kérdés

A budapesti könyvesboltok kilőve, mert arcátlanul drágák (például az egyik szinte csak angol nyelvű könyveket áruló bolt az ötödik kerületben a Book Depository árainál 20-30-40%-kal drágábban árulja a könyveket), de ha lehet, még kevesebbet szeretnék fizetni, szóval létezik olyan internetes bolt, amelyik esetleg a Book Depository-nél is olcsóbb? Kétlem, de hátha.


Előre is köszönöm!



2020. okt. 17. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Fizikai könyvekre mindig a Bookdepo-t használtam. Viszont ha még olcsóbban akarsz angol nyelvű könyveket, akkor javaslom az elektronikus könyveket. Maga a készülék persze befektetést igényel, de ha veszel egy Kindle-t, akkor az amazon.com-ról elláthatod magad e-könyvekkel.
2020. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm a tanácsot, de egyelőre még nem mondanék le a nyomtatott könyvekről, de ki tudja, hogyan fogok vélekedni egy-két év múlva...


+ mindig belefutok olyan kritikákba, hogy rengeteg az elütés az e-könyvekben, és azért 20-50 fontba kerülő könyveknél magasabb az én elvárásom is.



Köszönöm a gyors ás hasznos válaszodat!

2020. okt. 17. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az új könyveknél nem fogják külön külön begépelni a fizikai könyvhöz és az elektronikushoz szükségwes szöveget, így az elütések mindkettőben jelen lesznek.

A régi könyvek elektonikus változatánál fordul elő az, hogy a könyvnek már nincs meg a gépi verziója, ezért beszkennelik és átalakítják a fizikait, na ilyenkor előfordul, hogy bizonyos karakterek megváltoznak, és ha nem nézik át alaposan, akkor benne is maradnak a szövegben.

2020. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 chtt ***** válasza:
91%

Nem tudom, rengeteg amazonos könyvet olvastam már, s nem voltak tele hibával. Viszont ha regisztrálva vagy, nagyon gyakran vannak ingyen vagy fillérekért (Ł 0.99/$ 0.99) letölthető e-könyvek, s ha a molyon is tag vagy, van rá külön Amazon zóna, ahová szemfüles tagok linkelik az ingyen könyveket - [link]

Én is jobban szeretem a papírkönyvet, de jól elvagyok az e-könyvekkel is, és szerintem megéri. :)

2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha a recenzensek is megemlítik hivatalos kritikájukban az elütések ijesztő számát az e-változatban, akkor csak több van benne a papíralapúnál.


(És ha megnéztek egy nagyobb kiadványt a Routledge-tól, akkor eleve nehezen lehet belepréselni az információkat egy kisebb képernyőbe, de ez már másik téma.)

2020. okt. 17. 13:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok a recenzensek vagy nem is látták a fizikai verziót, vagy szimplán tudatlanok.
2020. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Nincs olyan, hogy arcátlanul drága, olyan van, hogy neki ennyiért éri meg eladni, te meg ha akarod, nem veszed meg.

Ember, hát ideszállította a könyvet neked, és egy baromi drága belvárosi bérleményt tart fenn, hogy oda bemehess a melegbe és fénybe babrálni, hát ennyire nincs eszed? :D

2020. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ábrákat tartalmazó tankönyvek vagy folyóiratok olvasására valóban nemigazán megfelelő egy Kindle. Akkor inkább valóban a fizikai verzió, vagy ha a szemed bírja a fényerőt, egy számítógép.
2020. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 chtt ***** válasza:
100%
Oké, én kérek elnézést, hogy azt hittem, komolyan kérdezed, s elfogadható árú megoldást ajánlottam. (Ez az információkat kisebb képernyőbe olyasmi, hogy egy nagy formátumú film már rá sem fér a kisebb képernyős tévére, vagy mi???)
2020. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
26 cm x 19 cm-es könyvből, pláne széthajtva (mert általában könyveket kinyitva szokás olvasni) kicsit más érzés az információszerzés, mint a Kindle Paperwhite pici képernyője.
2020. okt. 17. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!