Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet fogja Dúró...

Melyik könyvet fogja Dúró Dóra legközelebb széttépni?

Figyelt kérdés
Csak mert megrendelném, mielőtt felmegy az ára.

2020. okt. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az ultraliberalizmus kiemelkedő elméi címűt. Elég vékony, úgyhogy könnyen széttépi majd.
2020. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ledarálhatná bármelyik görög mitológiás könyvet is, tele van homokszexualitással.

Illetve darálja le az asztronómiás könyveket is. Szegény Ganümédész ott is Jupiter (Zeusz) rabja...vagyis holdja. Zeusz őt sem port törölni rabolta el. A kicsinyeknek erről azonnal az anális szex fog eszükbe jutni és át fogják magukat operáltatni egy nekrofil hóddá és feleségül veszik a macskájukat.

2020. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Remélem, hogy a Könyvmolyképző kiadó "szivárvány kör" sorozatának tagjait. Azok egytől egyig homokosokról szólnak.
2020. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Remélem, egy újabb gyerekeknek írt érzékenyítő mesekönyvet. Én egyébként 100%-ig egyetértek vele.
2020. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyaszvertemeg válasza:
58%

Miért? Mi a baj az érzékenyítő mesekönyvekkel?

Aki akarja, megveszi, aki nem, az nem...

2020. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez jó ötlet. Regen a könyvtárba jártam konyv ajánlatokért, ma elég csak Dórát követnem xd


Amúgy meg imádtam a múltkori akcióját is, csak amikor megakartam rendelni a könyvet, akkor szóltak, hogy hiánycikk :(

2020. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Remélem az enyémet! Nem kellene sokat fogllakozni a marketinggel :D
2020. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!