Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az normális, ha...

Newly kérdése:

Szerintetek az normális, ha valaki nem bír letenni egy könyvet a kezéből?

Figyelt kérdés

Éppen a Szent Johanna Gimi utolsó részét olvasom, mindjárt vége.😂

Ki az, aki már olvasta?😉

Várom a válaszokat!

Előre is köszönöm!

Newly



2020. nov. 24. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit jelent, hogy tetszik neked a könyv. Igen, normális. A legtöbb olvasni szerető ember már találkozott ilyen könyvvel.


Rengetegen olvasták - régi könyv. Én még általános iskolásként rágtam magam végig a sorozaton, annak a korosztálynak jó szórakozás. Így egyetemistaként beleolvastam nemrég az 5. részbe (az az egyetlen, ami megvan a polcomon), és azt kell hogy mondjam, érettebb fejjel elég idegesítő olvasmány :D

2020. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
biztos minden korosztálynak és időszaknak megvan a maga könyve-most biztos a pandémiás karanténos orvoskrimis?!?sztoryk mennének...
2020. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, teljesen normális. :)


Kicsit fura nekem, amit az első ír, hogy régi könyv. :D a Harry Potter régi meg a Delfin-könyvek, a SzJG nekem viszonylag újnak tűnik. (Lehet, hogy öreg vagyok?)


Amúgy ez jellemző a gördülékenyen megírt könyvekre. Én olvastam, de nem az én világom, ellenben tapasztaltam más könyveknél, hogy nem tudtam letenni. És nagyon rossz, ha mondjuk le kell szállni a buszról vagy kezdődik az óra/munka, és fél kell hagyni. ;)

2020. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így több könyvvel :) Normális. Azt jelenti, hogy imádod a sztorit.
2020. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

a "lopott szavak" megvan könyv formátumban?!?

üdv

2020. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm a gyors, hasznos válaszokat!

Newly

2020. dec. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!