Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem beszél senki Ronról?

Miért nem beszél senki Ronról?

Figyelt kérdés

Mindenki Harryért, no meg Dracoét van oda. Mert milyen helyesek..stb.

Sőt még Lucius is néha megjelenik a crushok között(??)

Ronról senki sem beszél. Nekem ő a kedvencem. Olyan mint egy hobbit. Jószívű, aranyos, és bátor..nekem a színész is szimpi.

Őt miért nem istenítik?.


2020. dec. 16. 20:55
 1/7 III. A nagy károly ***** válasza:
85%
az olyan hétköznapi hősöket mint Ron is senki nem isteníti
2020. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
KÖSZÖNÖM! Mindenki Draco őrült, Harry, Cendric... Stb. Én mindig is Ron chrusholó voltam/vagyok.
2020. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Végre egy Ron-fan bajtárs
2020. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én itt vagyok! Tartsunk össze mi, Ron fanok!:)
2020. dec. 16. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Valójában ez szerintem kissé a film hibája is. A karakter sokszor nem volt hű önmagához, sokkal butább, mint a könyvekben - Hermione szájába adták a mondatait - és sokkal érzéketlenebb is. Hogy csak egy példát hozzak, ott van a harmadik részben az SVK Pitonnal. Amikor Piton rászól Hermionéra, Ron 100%-ban az ellenkezőjét mondja, mint a könyvben. A filmben igazad ad Pitonnak, míg a könyvben kiáll Hermione mellett.

Ráadásul Ronnak jó humora van, de a filmekben sokszor kissé erőltetettnek hat.

És az emberek többször nézik a filmeket, mint olvassák a könyveket, sokan nem is olvassák őket és éppen Ron legjobb pillanatairól maradnak le, így nem igazán kedvelik őt.

(Azt még szeretném hozzá tenni, hogy én nagyon szeretem Rupertet, szerintem remek Ron volt, ez nem az ő hibája.)

2020. dec. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a film miatt.

Eleve egy nem túl előnyös kinézetű illető játszotta, akit eléggé értelmi fogyatékosnak állítanak be, ráadásul sikerül is neki tényleg értelmi fogyatékos fejeket vágni.

A CBGB-filmben viszont nagyon jó megszemélyesítője volt egy punkzenésznek, aki még annyira se volt jóképű, mint ő:

https://www.youtube.com/watch?v=3JXLdTjGYq8

2020. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi van Nevillel?... konkrétan róla szól az egész sztori...
2020. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!