Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyvek ezek?

Mely könyvek ezek?

Figyelt kérdés

Iszonyú régen belekezdtem két könyvbe (azthiszem), de már nem emlékszem belőlük sokmindenre.

Az egyiknek az elején egy lány meg egy fiú narrál. Valami kikötő közeli helyen, városban vannak. Úgy emlékszem a lánynak valami bátorság próbája lesz és a vízbe kell ugrania. Kap valami gyöngyöt is ajándék képpen. Ennyi maradt meg.

Ez tuti könyv volt. A másik pedig egy kis semmit mondó részlet. Már abban sem vagyok biztos, hogy könyv volt. Egy olyan világban játszódott ahol vannak néhányan, akik minden nyelvet értenek nem csak a közöset. Vagy a sajátjukat. És ami megmaradt bennem, hogy egy lány aki elég szegény az iskolájához közel sétal vagy iskolában van, nemtudom. Érti a gazdagabbak beszédét hiaba a rangjuk szerinti nyelven beszélnek. De úgy tesz mintha nem értené, mert bajba kerülhet. Ha igaz, a gazdagok zaklatni is kezdik, nem vagyok benne biztos. Ti tudjátok mik lehettek ezek? A válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 26. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, lehet hogy nem jót mondok de a 2. nem a Párválasztó? Nagyon halványan úgy rémlik, hogy volt benne valami ilyen jelenet, de mint mondtam nem vagyok benne biztos.
2020. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeem. Nagyon szeretem azt a sorozatot, de tuti nem az volt. Azért köszi. :'D
2020. dec. 28. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:

En is a másodikat tippelném meg.


Kimberly Derting: Eskü

2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belekukkantok, köszi. (Remélem az elsőre is írnak majd, furdalja az oldalam.)
2020. dec. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!