Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Veled Karöltve...

Mit gondoltok a Veled Karöltve című Harry Potter fanfictionról?

Figyelt kérdés

Megéri elolvasnom? Jól van megírva?

Általában nem szeretek fanficteket olvasni, mert félek, hogy elrontják az eredeti könyvek élményét. Azonban ezt az egyik ismerősöm ajánlotta a tekergők korából, hogy mindenképpen olvassam el, mert tök hiteles a tekergők korából, de a háborúba nem annyira bonyolódik bele, hanem csak egy egyszerű romantikus történet. Ez alapján kedvem támadt elolvasni, de aztán megtudtam, az ismerősöm, aki ajánlotta, a barátnője a történet szerzőjének. Ezért szerintem simán lehet, hogy elfogult volt...

Akik már olvastátok: ajánljátok, vagy sem?



2021. ápr. 13. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Tipikus wattpadkreálmánynak tűnik, hogy őszinte legyek. Minden szereplőnek külön E/1-es szemszöge van, és ez a nagy hitelesség a reklámozásban nem tudom, honnan jön, mert saját szereplőket párosít a fiúkkal.
2021. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó könyv. Bár még nincs befejezve nekem tetszik.
2022. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!