Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudna mondani valaki jó Harry...

Tudna mondani valaki jó Harry Potter fanfictonöket?

Figyelt kérdés

Igazából mindegy, hogy melyik karakterről szól, csak ne Malfoyról.

A kedvemceim: Neville, Luna, Cedric és Hermione, de másokról is szólhat.

Főleg, olyan történet érdekelne, ami új/még nem olyan felkapott, de ennek ellenére jó és igényes.

Ha valaki tud ilyet, légyszíves ne tartsa magában. Előre is köszönök minden választ.



2021. máj. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én őt ismerem. Nagyon igényes író és szerintem eddig nagyon jó a sztorija. Remélem belenézel majd :D

[link]

2021. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Rengeteget tudok. Írj nyugodtan privátba is, hogy pontosan milyen érdekelne, mert szívesen ajánlgatok :)


Mindenképpen ajánlanám a Tiszta Metafizikát, a Mardekár szégyene (vagy büszkesége?), és a Még egy csésze metafizikát? című fanficteket. Draco csak a másodikban szerepel, és ott sem ő a főszereplő.


Ezek elég népszerű írások, de nemrég lettek befejezve, és én zseniálisnak tartom őket. Igényesen vannak megírva, fordulatosak, és kidolgozottak is.


Ha újabbat, és kevésbé népszerűt keresel, ajánlanám a nővéremét, aminek Veled Karöltve a címe. Igényes, nincs befejezve, és nem szerepel benne Draco.

2021. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%

Harry Potter: vörös és zöld

A maradékát szégyene

A kígyó örökség

A felkelő és a lenyugvó nap

A halhatatlanság naplója

A titok feltárul

Dramione for a life

Dinnye little secret

Málna és csokoládé

2021. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

#3

A vörös és zöldben, és a dramione storyban ne szerepelne Draco??

2021. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!