Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A mai világban meddig lehetne...

A mai világban meddig lehetne fogságban tartani egy embert Stephen King Tortúra c. könyve alapul vett környezetében?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:
alapjául*
2021. jún. 9. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki a fogvatartó és hol lakik? Ha egy remete az illető valami isten háta mögötti farmon, akár évekig is. Én csak a filmes adaptációt láttam, de a korábban szimpatikusnak tartott Kathy Bates-től kirázott a hideg... :)
2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egy elhagyatott területen, egy egyedül élő ember, aki kicsit tapasztaltabb az ilyenekben.

hasonló, mint Annie igen.

2021. jún. 9. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A végtelenségig.

És elhiheted hogy van a világon ilyesmi.Sok az elrablás,eltűnés és sok az elmebeteg.

Simán eltudom képzelni hogy most is valakit valahol fogva tartanak,kínoznak.

De hála Istennek előbb utóbb lebukik az illető,és elkapják,és megkapja a méltó büntetését! Csak a fogvatartottaknak ez nem túl nagy vigasz.

2021. jún. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a könyvet, de simán fogva lehet tartani egy embert bármeddig.


Volt pl az az osztrák csávó, Löbl vagy hogy hívták, aki a lányát vagy 20 évig a pincében tartotta.


Plusz ilyen modern rabszolgák, biztos olvasol időnként ilyenekről.

2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok változója van a dolognak, de a válasz valahol az "évekig" és az "örökké" közé tehető.

Sajnos bármilyen cuki a krimisorozatok egyes emberrablós epizódjai végén a happy end és bármilyen menő is volt Liam Neeson az elrabolva filmekben, a valóság az hogy kevesebben szabadulnak ki (élve) mint akik nem.

2021. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az biztos, amennyi igazi bűncselekményt tanulmányoztam :DDD
2021. jún. 12. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy az fogságban tartó egy orvos lenne, aki a fogoly minden baját el tudná látni, gyógyszerekhez is könnyen hozzáférne (akár Annie). Hivatásából fakadóan szakszerűbb ellátásban létesülhetne a fogoly mint Annie, a volt ápolónő által, valamint több vagyona is lenne, hisz orvos és több esze is mert más különben nem lehetne orvos.

Na tehát adva lenne egy pénzes, szakember, egy ilyen személy véleményem szerint bármeddig képes lenne mást fogva tartani pénze és esze által.

2021. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Jóban Rosszban filmben is Szabitbfogva tartotta egy ortodox remete a föld alatt. A Koldus és Királyfi van egy katolikus szerzetesről olvastam hogy Harry fogságba ejtette a barlangban és még meg is akarta ölni.
2021. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Harry kiralyfit ejtette fogságba a katolikus míg a filmben szereplő Szabitbaz ortodox szerzetes.
2021. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!