Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok/nők! Mely romantikus...

Lányok/nők! Mely romantikus regényeket ajánljátok, melyekben a lehető legszebben megfogalmazott/ábrázolt/elképzelt együttléteket írták le? Vagyis amely szeretkezések számotokra is rendkívül élvezetes lenne a valóságban?

Figyelt kérdés

A megfelelő férfival természetesen.


Javasolnátok néhány ezzel a dologgal kapcsolatosan nagyon kellemesen fogalmazó, nagyon jó jeleneteket körülírni képes írónőket és/vagy konkrét regényeket, melyekben szépen mutatják be e jeleneteket?


(Már ha írtak ilyen történeteket egyáltalán.)



2021. jún. 30. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyetlen ilyen romantikus regényt sem ismer innen senki?


Azt feltételezem, hogy a nők azért szép számmal olvasnak ilyen regényeket, ezáltal tudják melyekben vannak gyönyörűen bemutatva a jól megírt együttlétek.

2021. jún. 30. 23:28
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem törvényszerű, hogy mi, nők ilyeneket olvasunk. Én inkább a horror könyveket szeretem.

Egy együttléti jelenet volt, ami megmaradt, de inkább a cselekményszáll miatt, hogy annyira izgultam az érintettekért, hogy összejöjjenek, de ha az életem múlna rajta sem tudnám megmondani a címét. Egy csajról szólt, aki indiánok fogságába esett, és miközben beilleszkedett a törzsbe, beleszeretett az egyik harcosba.

2021. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és leginkább fantasyt olvasok. Ha van benne romantika, az is jó, de ha nincs, az sem zavar. XD
2021. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok a fentiekkel kapcsolatban: úgy gondoltam, hogy feltehetően sok nő lesz itt ezen az oldalon, akik romantikus regényeket IS szép számmal olvasnak. Azaz nem csak ti ketten fogtok írni, hanem lesz legalább tíz, vagy húsz írónő, illetve könyvcím, melyekben megtalálhatóak olyan jelenetek, amit ti is nagyon élveznétek. A valóságban.
2021. júl. 2. 12:22
 5/5 anonim válasza:
100%

Colleen Hoover igazán szenvedélyes írónő, csodálatos munkákat adott ki a kezei közül. :D

Én magam csupán a Velünk véget ért, valamint a Csúf szerelmet olvastam, de mindkettő írása a szívemig hatolt.

A Velünk véget ér komolyabb témát feszeget, de a Csúf szerelem két fiatal felnőtt barátság extrákkal kapcsolatáról szól, gyanítom, hogy ebben megtalálod, amit keresel. :D

Esetleg Molyon még, ha utána olvasol, akkor biztosan téged is megnyer olvasói vélemény. :D Nagyon közkedvelt írónő, sokan követik a munkásságát.

Remélem tudtam segíteni. :D

2021. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!